ua en ru

У Львівській області звільнили водія маршрутки за образу вдови учасника АТО

У Львівській області звільнили водія маршрутки за образу вдови учасника АТО Фото: Маршрутка (РБК-Україна)

Це вже не перший інцидент з даним водієм

У п’ятницю, 11 серпня, у Самборі звільнили водія маршрутки, який образив вдову учасника АТО та відмовив їй у пільговому проїзді. Про це розповів міський голова Самбора Юрій Гамар, передає ZAXID.NET.

"Ніхто йому не дозволяє грубіянити людям, які втратили своїх близьких на війні, тому я звернувся до начальника цього приватного підприємства [АТП-14608], щоб він навів порядок з своїми працівниками. Він мені розповів, що це не перший інцидент з цим водієм і тому його звільнили", - сказав Юрій Гамар та додав, що жінка написала скаргу на водія у міську раду Самбора.

За його словами, інцидент трапився 7 серпня.

Як повідомлялось раніше вдова героя АТО Володимира Дорошенка Ілона, яка їхала з Самбора до Львова разом з дворічним сином, стала жертвою моральних знущань в маршрутці.

""Зайшла з сином у маршрутку на Львів. Показую водієві посвідчення на безкоштовний проїзд і тут все почалося, як в страшному сні. Шофер мене звинувачував у всіх смертних гріхах. Мовляв, посвідчення не таке і невідомо, де ще це мій чоловік загинув. І це все при моєму дворічному синові, який батька так і не побачив живим. Поруч з водієм сидів його товариш, так він ще теж сміявся наді мною. Ніби хочу їхати на халяву. Я таких знущань не витримала і заплатила", - розповіла Ілона Дорошенко.

До речі, у мережі з'явилося відео, як на колінах прощалися з 21-річним бійцем АТО зі Львівської області.