ua en ru

Названо "улюблене місце" українців для суїцидів

Названо "улюблене місце" українців для суїцидів Фото: pixabay.com

З початку березня почастішали випадки самогубств

У березні в Україні рятувальники зафіксували раптовий сплеск випадків суїциду на залізниці. Про це повідомляє прес-центр регіонального філії "Одеська залізниця".

За місяць, що ще не закінчився на території одеської залізниці було зафіксовано сім самогубств. З життям покінчили п'ять чоловіків і дві жінки.

По три випадки в Одеській області (перегони Одеса-Застава 1 - Одеса - Головна, Аккаржа - к. п. 25 км, Одеса-Застава 1 - Усатове) та Кіровоградській (станції Новомиргород, Помічна та перегін Канатово - Кропивницький) та один випадок у Вінницькій області (станція Крижопіль).

"Люди стрибають на рейки перед поїздом і, незважаючи на екстрене гальмування, попередити наїзд на людину машиніст не в змозі, адже гальмівний шлях залежить від ваги та швидкості поїзда", - зазначають у відомстві.

Також зазначається, що випадки самогубств призводять до стресу локомотивну бригаду, з якими потім довгий час працюють психологи в депо.

У минулому році одному з помічників машиністів відразу після випадку наїзду на людину стало погано, і він помер прямо на місці події.

Нагадаємо, що нещодавно 21-річна мати в неадекватному стані викинула з вікна свою дворічну дочку. Місцеві жителі викликали швидку медичну допомогу та поліцію.

Раніше повідомлялося про те, що в Києві неадекватна мати вбила і викинула новонародженого в лісосмузі.

Ми також писали про те, що у Вінниці 37-річний військовий покінчив життя самогубством.