ua ru

Самогубство військового у Вінниці: деталі шокуючого інциденту

Самогубство військового у Вінниці: деталі шокуючого інциденту Колаж РБК-Україна

Чоловік залишив передсмертну записку

У Вінниці 37-річний військовий покінчив життя самогубством. Що стало причиною невідомо, це встановить слідство. На думку керівника ГО воїнів-побратимів "Ніхто, крім нас" Романа Смішного, військовий скоїв суїцид через в'єтнамський синдром. Про це інформує 33kanal.

Трагедія, яка сталася у Вінниці, не може залишити байдужим. Минулого тижня сім'я Люльчаків поховала свого 36-річного сина Олексія, якого напередодні знайшли повішеним. Біля тіла лежала передсмертна записка, в якій він звинувачував свою колишню жінку.

Самогубство військового у Вінниці: деталі шокуючого інцидентуФото: (33kanal)

Говорять, що екс-колишня Марина неодноразово вдавалася до послуг ворожок. Після цього у нього і законної дружини почалися скандали, які врешті-решт закінчилися розлученням. Олексій допомагав матеріально синові. Марія одразу стала жити з ним у його батьків. Ніхто з них вже не працював.

Незабаром подружжя дізналося, що чекає на дитину. Вагітність проходила добре, але лікарі радили робити кесарів розтин, адже дадуть про себе знати травми, отримані під час аварії. Але Марія відмовилася і в результаті хлопчик народився з ДЦП.

Сімейне життя теж не складалося, а Олексія просто вигнали. Спочатку він боявся сказати батькам правду, навіть ночував у гаражі певний час. А тоді виселив квартирантів і заїхав до себе. Робив бригадиром на будівництві. Знайшов інше кохання, взяв жінку з дитиною. Але після розлучення Марія не залишала чоловіка у спокої.

У передсмертній записці він звинувачував у всьому колишню дружину Марію. Стверджував, що вона позбавила його батьківських прав, морила судами на додаткові витрати на дитину.

У прес-службі обласної поліції повідомили, що наразі відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства з позначкою "самогубство". Після проведення всіх експертиз будуть результати. Слідство триває.

Раніше ми повідомляли про те, що у Києві при загадкових обставинах помер 30-річний чоловік.

А також розповідали про те, що поліція змогла встановити особу підлітка, якого знайшли прив'язаним до мосту у Покровську.