ua en ru

Люди деградують: під Дніпром жінку вигнали з трамвая (відео)

Люди деградують: під Дніпром жінку вигнали з трамвая (відео) Фото: pixabay.com

Водій не хотів їхати через те, що від жінки погано пахло

У Дніпропетровській області в місті Кам'янське водій трамвая №4 вигнав жінку через неприємний запах. Інцидент зняли на відео, яке опублікували в групі "Типовий Дніпродзержинськ (Кам'янське)" у Facebook.

Водій відмовлявся їхати, поки пенсіонерка не вийде з салону трамвая. Очевидців події така поведінка водія сильно обурила. Люди почали задавати питання чоловікові, на якій підставі жінка повинна залишити транспорт.

На що водій почав посилатися на правила, які висіли в трамваї, де написано, що пасажир може перебувати в салоні в разі, якщо він не бруднить своїм одягом інших людей.

Відео: YouTube/Марія Рагуткина

При цьому водій зазначив, що від жінки неприємно пахло і раніше вона нібито багато разів справляв нужду на крісло трамвая. Крім того, за словами чоловіка, вона цілими днями сидить на вулиці і просить милостиню.

Варто зазначити, що в трамваї багато пасажирів підтримували водія. Однак серед користувачів мережі є люди, які вкрай обурені поведінкою чоловіка.

"Люди повинні залишатися людьми. Від того, що ти допоможеш людині тебе не убуде", - прокоментувала Світлана Федоткіна Купина.

"Позорище! У положенні цієї жінки може опинитися кожен! Ніхто ні від чого не застрахований. Як соромно. Не відають що творять. Прости Господи!" - написала Віра П'ятова.

"Водія і кондуктора гнати в шию і звільнити за статтею!", - сказала одна з користувачів.

Люди деградують: під Дніпром жінку вигнали з трамвая (відео)

Скріншот з Facebook

"Люди деградують в мавпу назад", - прокоментував Макс Майєр.

"Хлопці молодці. Дай Боженька Вам здоров'я та успіхів у житті. Це наше майбутнє. Молодці, що заступилися за бабусю", - написала Борщук Наталія.

"Хай водії краще стежать, в якому стані вони подають транспорт пасажирам, весь убитий і брудний, деякий ще гірше, ніж ця бабуся, іноді навіть огидно в нього сідати, мабуть, уже й забули, коли мили його зсередини", - зазначила користувач мережі.

Нагадаємо, що ми писали про те, куди необхідно скаржитися на водіїв маршруток.

Раніше повідомлялося про те, що під Києвом маршрутник по-звірячому побив пасажира.