ru ua

Люди в розпачі, плачуть: мережа скаржиться на кричуще свавілля в "Жулянах"

Люди в розпачі, плачуть: мережа скаржиться на кричуще свавілля в "Жулянах" Колаж РБК-Україна

Повідомляється, що затримка деяких рейсів склала майже три доби

В київському міжнародному аеропорту "Жуляни" компанія Wizzair близько трьох діб затримує рейси з України в Польщу. За даними адміністрації, причиною є погана погода, відсутність літака та кінець робочої зміни пілотів. Пасажири вважають, що ситуація, яка склалася - свавілля адміністрації аеропорту. До речі, керівник зміни аеропорту під час спілкування з незадоволеними пасажирами перебував у стані алкогольного сп'яніння. Про затримку рейсів у "Жулянах" пише на своїй сторінці в Facebook Олександр Найдук.

"Рейс у Вроцлав затримують третю добу. Рейс до Варшави затримують дві доби. Рейси в Катовіце затримують майже на добу. І гарантії, що літак вилетить в обіцяний час (у нашому випадку з запізненням на 16 годин) - немає. Перевізник, лоукост - "Wizzair", - пише Найдук.

Затримка рейсу в Жулянах (фото: facebook.com/oleksandr.haiduk)

Причин трьохденної затримки рейсів, за інформацією адміністрації, багато – погана погода, відсутність літака, кінець робочої зміни пілотів.

"Протягом трьох днів версії про причини були різні. То погана погода, то відсутність літака. У нашому вже разі версія була така "у пілотів закінчився робочий день". Люди в розпачі, плачуть", - додав він.

Найдук пише, що апогеєм кричущого свавілля став п'яний керівник зміни аеропорту.

"Але кульмінацією став керівник зміни аеропорту (на фото в помаранчевій куртці), який прийшов до нас у стані алкогольного сп'яніння", - підсумував він.

Люди в розпачі, плачуть: мережа скаржиться на кричуще свавілля в "Жулянах"

Скріншот поста облікового запису facebook.com/oleksandr.haiduk

Нагадаємо, що в Європі через снігопади затримують авіарейси.

Раніше в аеропорту "Київ" попередили про затримку рейсів.

Також ми писали, що у "Борисполі" затримався виліт 22 рейсів через проблеми із заправкою.