ru ua

Магнітні бурі у лютому: як уникнути головного болю та стрибків тиску

Магнітні бурі у лютому: як уникнути головного болю та стрибків тиску Колаж РБК-Україна

Експерти дали кілька практичних порад

Відео: (YouTube/ТСН)

Астрономи стверджують, що потужних сонячних спалахів в 2019 році не очікується, однак винятків ніхто не відміняв. Так, вже 1 лютого планету накриють геомагнітні бурі. Як уникнути впливу даного явища та інших змін погоди розповіли експерти, передає ТСН.

Різка зміна погоди впливає на організм, особливо важко доводиться людям з серцево-судинними захворюваннями та тим, у кого порушено мозковий кровообіг. Головний біль і скачки тиску - перша ознака, що вказує на проблему. Рятуватися від примх погоди рекомендують масажами, таблетками і мазями.

Щоб не залежати від погоди, над собою треба працювати. Лікар дає ряд практичних порад, які допоможуть поліпшити ваше самопочуття і уникнути неприємностей:

  • не перепрацьовувати;
  • повноцінно спати;
  • правильно харчуватися;
  • займатися спортом;

Про метеозалежність українцям вирішила нагадати і народний синоптик Наталка Діденко: "Активізувалося магнітне поле Землі, прийшли магнітні бурі.
Тож закиньте подалі гаджети, зав'яжіть голову хусткою, залиште м'яке світло в кімнаті, випийте, що вам допомагає в таких ситуаціях, але мудро і розважливо, і ляжте під теплу ковдру".

Магнітні бурі у лютому: як уникнути головного болю та стрибків тискуСкріншот поста: (facebook.com/tala.didenko)

Нагадаємо, що існує переконання, що у людей, які залежать від погоди або ж відчувають метеозалежність, погіршується стан здоров'я під час магнітних бур і змін погодних умов. Супрун розвіяла цей міф.

Ми повідомляли, що сусідів України накрили урагани і крижані дощі.

Раніше в курортному місті Анталія, де торнадо забрав 20-річну дівчину, знову обрушився смерч. Бурхливий торнадо перекинув автобус, який віз пасажирів в аеропорт. В результаті цієї аварії постраждали близько 12 осіб.