Магнітні бурі у лютому: як уникнути головного болю та стрибків тиску
Експерти дали кілька практичних порад
Відео: (YouTube/ТСН)
Астрономи стверджують, що потужних сонячних спалахів в 2019 році не очікується, однак винятків ніхто не відміняв. Так, вже 1 лютого планету накриють геомагнітні бурі. Як уникнути впливу даного явища та інших змін погоди розповіли експерти, передає ТСН.
Різка зміна погоди впливає на організм, особливо важко доводиться людям з серцево-судинними захворюваннями та тим, у кого порушено мозковий кровообіг. Головний біль і скачки тиску - перша ознака, що вказує на проблему. Рятуватися від примх погоди рекомендують масажами, таблетками і мазями.
Щоб не залежати від погоди, над собою треба працювати. Лікар дає ряд практичних порад, які допоможуть поліпшити ваше самопочуття і уникнути неприємностей:
- не перепрацьовувати;
- повноцінно спати;
- правильно харчуватися;
- займатися спортом;
Про метеозалежність українцям вирішила нагадати і народний синоптик Наталка Діденко: "Активізувалося магнітне поле Землі, прийшли магнітні бурі.
Тож закиньте подалі гаджети, зав'яжіть голову хусткою, залиште м'яке світло в кімнаті, випийте, що вам допомагає в таких ситуаціях, але мудро і розважливо, і ляжте під теплу ковдру".
Скріншот поста: (facebook.com/tala.didenko)
Нагадаємо, що існує переконання, що у людей, які залежать від погоди або ж відчувають метеозалежність, погіршується стан здоров'я під час магнітних бур і змін погодних умов. Супрун розвіяла цей міф.
Ми повідомляли, що сусідів України накрили урагани і крижані дощі.
Раніше в курортному місті Анталія, де торнадо забрав 20-річну дівчину, знову обрушився смерч. Бурхливий торнадо перекинув автобус, який віз пасажирів в аеропорт. В результаті цієї аварії постраждали близько 12 осіб.