ua en ru

Магнітні бурі у березні: названо найнебезпечніші дати

Магнітні бурі у березні: названо найнебезпечніші дати Колаж РБК-Україна

У березні очікується найбільший сплеск магнітних коливань

Березень 2019 року стане одним з найважчих місяців за кількістю магнітних коливань. У першому місяці весни очікується чотири великих магнітних бурі і десять незначних магнітних коливань. Найближча сильна магнітна буря накриє країну вже в цю п'ятницю, 1 березня.

Найважчими днями в березні через сплесків сонячної активності і магнітних коливань стануть 1, 19, 27 і 28 березня. У ці дні медики рекомендують українцям уникати сильних фізичних і психологічних навантажень, більше відпочивати. Людям з хронічними захворюваннями – тримати ліки ближче, висипатися і не перевантажувати організм важкою їжею.

Також за прогнозами очікуються і менш сильні магнітні коливання, які тим не менше можуть також вплинути на самопочуття.

Фахівці попередили, що незначні магнітні бурі очікуються 2, 8, 12, 13, 16, 18, 20, 26 і 29 березня.

У ці дні варто уникати хвилювань і важкої фізичної роботи. Щоб уникнути нервового перенапруження, головного болю, мігрені – потрібно обмежити вживання жирної і гострої їжі, виключити з раціону алкоголь.

В такі дні потрібно пити побільше води, заспокійливого чаю, наприклад, з мелісою і вживати більше вітаміну С. Також рекомендується проводити більше часу на свіжому повітрі і утриматися від далеких поїздок.

Літнім людям, гіпертонікам і сердечникам в ці дні слід бути обережними, тримати під рукою аптечку і уникати стресових ситуацій.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Україну накриють потужні магнітні бурі і розповіли про те, як від них уберегтися.

А також розповідали про те, що Супрун розвіяла міф про мігрені і болю в суглобах через погану погоду.