ru ua

У Маріуполі з'явився мурал, присвячений дитині, постраждалій від обстрілу

У Маріуполі з'явився мурал, присвячений дитині, постраждалій від обстрілу Колаж РБК-Україна

Автор мурала - відомий український художник

У Маріуполі на стіні 15-поверхового будинку з'явився мурал з зображенням дівчинки на ім'я Мілана. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook українська продюсер Олена Мозгова.

Мурал з'явився на висотці на проспекті Миру. Дівчинку, яка зображена на стіні будинку звуть Мілана Абдурашитова. Їй на даний момент дев'ять років.

Коли Мілані було шість, мікрорайон Східний в якому вона проживала разом з мамою, накрило обстрілами. Мама накрила своїм тілом Мілану і загинула. А дівчинці медики змушені були ампутувати ногу. Вона пережила кілька операцій і заново вчилася ходити.

У Маріуполі з'явився мурал, присвячений дитині, постраждалій від обстрілу

Скріншот поста (facebook.com/olenamozgova)

Образ дівчинки, яка стала символом всеперемагаючого милосердя, втілив у муралі український художник Сашко Корбан.

"Мілана, маленька тендітна дівчинка, вразила мене своєю силою, хоробрістю, любов'ю до життя, незважаючи на її трагічну життєву історію. Через її образ хочеться передати всю ніжність, доброту і беззахисність дитини, чия променистість і життєлюбність здатні надихнути кожного. Цим малюнком хочеться нагадати, що бойові дії на Донбасі тривають. Вони зовсім близько, поруч з нами. Не варто про це забувати ні на хвилину. Мирним жителям цього регіону дуже потрібна підтримка і увага. Для мене дуже важливо, що проект реалізований на Донбасі. Мені б дуже хотілося своїм малюнком подарувати частинку тепла мешканцям мого рідного краю. Вселити в їхні душі надію на те, що попри все життя триває, все налагодиться, і все стане на свої місця...", - розповів про свій твір художник.

У Маріуполі з'явився мурал, присвячений дитині, постраждалій від обстрілу

Фото: мурал у Маріуполі (fdu.org.ua)

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, що фотограф Сергій Лойко показало нові фото Донецького аеропорту.

А також повідомляли про втрати серед українських бійців на Донбасі за вересень 2018 року.

Відео: РБК-Україна