Марія Максакова, дружина вбитого Вороненкова: "Я хотіла померти на його руках"

Марія Максакова, дружина вбитого Вороненкова: "Я хотіла померти на його руках"
Фото: Марія Максакова

Відома оперна діва вилила душу у відвертому монолозі

Вдова вбитого екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова відмовляється вірити в те, що в її родині сталася така страшна трагедія. Відома оперна діва записала монолог для видання "Медуза", в якому поділилася своїми потаємними думками.

"У мене навіть язик не повертається сказати "був" - самий кращий на світі чоловік. Я його дякувала за кожен день, що він зі мною проводив. Після всього бруду, яка була в моєму житті, в мені 37 років так широко посміхнулася удача. Я цінувала кожен день. Він був король, а я була з ним поруч - королева. Я не чула в свою адресу жодного докору. Він боявся за мене, боровся. Він освоїв оперу. Він знав кожну мою арію. Він був ласкавою людиною, якого я знала в своєму житті", — розповіла Максакова.

Артистка не може змиритися з тим, що її однорічний син Іван буде рости без батька.

"Мені, звичайно, дуже важко від того, що у нас маленька дитина. Я мріяла, щоб він його виховував. Все у нього від нього, сина Вані. Я так хотіла, щоб він її виховував, щоб він був такий же, як він. Як це тепер зробити, зі слів, я не знаю. Він, напевно, навіть не буде пам'ятати, коли виросте", — зізнається Марія.

Марія Максакова згадує у монолозі свою вкрай незвичайне прохання — померти на руках коханого чоловіка. Однак цього Денис Вороненков, незважаючи на шалену любов до дружини, так їй і не пообіцяв.

"Я його просила, коли з ним зустрічатися початку: "Денис, зроби мені таку ласку, пообіцяй мені, будь ласка, що я помру в твоїх руках". Він жодного разу мені не пообіцяв...", — в серцях поділилася знаменита блондинка.

Тим часом в мережі розповіли про неймовірно зворушливу історію любові Вороненкова і Максаковою.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся