ru ua

Масова бійка в Києві супермаркеті: всі деталі

Масова бійка в Києві супермаркеті: всі деталі Колаж: РБК-Україна

На місце події приїхала швидка допомога і поліція

8 березня в одному зі столичних супермаркетів сталася масова бійка. П'ять чоловіків у стані алкогольного сп'яніння побили п'яного охоронця і його двох друзів. Про це повідомляє "Київ оперативний" на своїй сторінці в Facebook.

Інцидент стався на проспекті Правди, 66. Зазначається, що після бійки чоловіки відмовилися від будь-яких заяв. Після наданої медичної допомоги всі розійшлися по різним компаніям і продовжили пити далі.

Фото: facebook.com/KyivOperativ

Користувачі мережі також прокоментували цей інцидент.

"А навіщо поліцейським заяви? факт хуліганських дій є? Є. так треба порушувати справу, встановлювати особистості і розбиратися з цією гопотою. Саме через те, що подібні витівки на вулицях сходять цим рогопилам з рук, ці бидло-бійки і стають нормою нашого життя", - написав Іван Савельєв.

"Набрид цей 8 березневий дебош по-українськи - одна п'янь по місту, кому таке треба? Сиділи б на роботі, не було б сил на все це", - прокоментувала Тетяна Бродецька.

"Вміють же люди відпочивати", - пожартував Володимир Сыняк.

"Ну я ще можу зрозуміти, коли баби сьогодні нап'ються, але не мужики. Це ж не наше свято, втім, привід завжди можна знайти", - зазначив Олексій Тесленко.

Масова бійка в Києві супермаркеті: всі деталіСкріншот з Facebook

Нагадаємо, що в харківському метро побили жінку-жебрака.

Раніше повідомлялося про те, що під Сумами чоловік жорстоко розправився з приятелем, який не хотів повертати борги.