ru ua

Мати у розпачі: недбалість київських медиків згубила дворічну дитину

Мати у розпачі: недбалість київських медиків згубила дворічну дитину Колаж РБК-Україна

У лікарні було відсутнє необхідне обладнання

Відео: (YouTube/ТСН)

У Київській області дворічна дитина перекинула на себе каструлю з окропом і отримала більше 50% опіків шкіри. Дитину відвезли до лікарні, однак недбале ставлення лікарів не дало можливості вижити малюку. Про це інформує ТСН.

Мати дитини Антоніна Клібащук розповідає: "Я смажила котлети. І він підійшов до мене і взяв за ногу. Я ще й злякалася, тому що чоловік випадково так лякає. Синочка що ти хочеш? Він каже: хочу їсти. Я кажу: Зайчик, йди в кімнату гуляй. Я зроблю і вас покличу. І він відходить від мене, спотикається, падає в каструлю і каструля перевертається".

Батьки миттю викликали швидку і відвезли дитину до лікарні. Через п'ять днів маленький організм пережив зупинку серця, з опікового відділення малюка перевели до реанімації.

Волонтер Олена Єгорова, яка допомагала родині, каже, що в лікарні відсутнє необхідне обладнання, щоб у випадку сильних опіків врятувати дитину. Але, незважаючи на це, ніхто з медиків не звернувся у інший центр за допомогою.

У лікарні коментувати ситуацію з дитиною поки відмовляються. А от у департаменті охорони здоров'я запевняють, що умови для лікування дитячих опіків є. Тому проводиться службове розслідування, щоб зрозуміти, хто насправді винен і чому дитину не вдалося врятувати.

Нагадаємо, що у гуртожитку Дніпра спалахнула пожежа. Під час події постраждала студентка, яка знаходилась в кімнаті. Її рятувальник виніс з приміщення і передав медикам.

Ми писали, що раніше в одному з сіл Запорізької області загорівся будинок. У результаті пожежі загинув чоловік і двоє дітей. Мати і дружина, яка дізналася про смерть сім'ї, вчинила самогубство.Також ми писали про те, що 22 січня в Києві на Борщагівці сталася пожежа в одній з квартии житлового будинку, в результаті чого загинула жінка.