ua en ru

Мати знала: деталі наруги над дитиною у Чернівецькій області

Мати знала: деталі наруги над дитиною у Чернівецькій області Колаж РБК-Україна

Дитина піддавалася насильству протягом декількох років

У Чернівецькій області рідний батько протягом декількох років ґвалтував власну 11-річну доньку. Дівчинка не витримала знущань і самостійно звернулася в поліцію і написала заяву.

З дівчинкою поговорили психологи і співробітники поліції. Допит тривав чотири години, і дитина розповіла дорослим моторошні подробиці злочину. Вона говорила і не могла зупинитися.

З'ясувалося, що протягом декількох років батько систематично бив дівчинку, ґвалтував її і говорив, що обов'язково зробить її вагітною. При цьому він говорив їй, що вона може завагітніти тільки від нього, інакше він її вб'є.

Під час допиту були присутні психолог, гінеколог і рідна мати дівчинки. Вони підтвердили, що вона говорила правду. Слідчі з'ясували, що рідна мати знала про те, що батько ґвалтує дитину, але нічого не зробила, так як дуже сильно любила чоловіка.

Дівчинка сказала, що вона не бажає зла своєму ґвалтівникові, але попросила співробітників поліції ізолювати чоловіка і позбавити дівчинку від його присутності.

Також відомо, що постраждала дівчинка переїде жити в інший регіон, до своєї бабусі, де ніхто не знає про цю моторошну історію.

А от її батько відправиться у в'язницю за вчинений злочин. До відповідальності можуть притягнути також мати дівчинки, так як вона приховувала злочин.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Чернівецькій області рідний батько кілька років ґвалтував власну дочку.

А також розповідали про те, що у Вінницькій області жінка знімала на камеру зґвалтування свого п'ятирічного сина і публікувала ролики в інтернеті.