ru ua

Медик розповів про жахливу смерть Сергія Мавроді

Медик розповів про жахливу смерть Сергія Мавроді Фото: Сергій Мавроді (twitter.com/aavst)

Засновник "МММ" страждав від декількох серйозних захворювань

25 березня помер засновник фінансової піраміди "МММ" Сергій Мавроді. У підприємця були ознаки хронічної алкогольної інтоксикації та інші більш серйозні захворювання. Про це розповіло джерело в медичних колах радіостанції "Говорит Москва".

"У нього була виразка дванадцятипалої кишки, яка перфорирувалася, і розвинулася кровотеча. Майже одночасно з цим розвинувся гострий інфаркт міокарда нижньої стінки лівого шлуночка серця. Був виражений атеросклероз вінцевих артерій зі стенозом до 75%. Крім цього були ознаки хронічної алкогольної інтоксикації", – розповіло джерело.

Сергій Мавроді - засновник фінансової піраміди "МММ". Він обіцяв людям небувалі прибутки, які виплачувалися членам суспільства з внесків новоприбулих. У 1994 році організація розвалилася. За оцінками незалежних експертів, кількість постраждалих в результаті махінацій перевищила десять мільйонів.

Нагадаємо, 25 березня Мавроді відвезли в лікарню з автобусної зупинки на вулиці Полікарпова в Москві. Перехожий викликав підприємцю швидку медичну допомогу. Мавроді скаржився на слабкість і біль у серці. Підприємець помер від серцевого нападу.

Раніше повідомлялося, що у Москві помер Сергій Мавроді.

Нагадаємо коротко про головні події 27 березня 2018 (відео: РБК-Україна)