ua en ru

"Світ втратив хоробру і прекрасну душу": Конгрес США вшанував пам'ять убитої Аміни Окуєвої

"Світ втратив хоробру і прекрасну душу": Конгрес США вшанував пам'ять убитої Аміни Окуєвої Фото: Аміна Окуєва (Мусієнко Владислав/УНІАН)

Доброволець АТО померла 30 жовтня в результаті обстрілу її машини

У Конгресі США вшанували пам'ять Аміни Окуєвої, яка була вбита під Києвом. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Аміна - одна з багатьох жертв російського вторгнення в Україну і таємних спроб зупинити борців за свободу. Цей перелік включає Миколи Андрущенка, Миколи Волкова, Дениса Вороненкова і багатьох інших, хто віддав своє життя у боротьбі за свободу", - сказала конгресмен Марсі Каптур.

Вона додала, що солідарна з борцями за свободу в Україні.

"Я вимагаю правосуддя для Аміни Окуєвої і заявляю про солідарність з іншими борцями за свободу в Україні. Вбивство Аміни показало світові, що ворог демократії не перед чим не зупиниться, щоб змусити мовчати тих, хто захищає свободу і справедливість", - зазначила Каптур.


Відео: Виступ Марсі Каптур (twitter.com/RepMarcyKaptur)

"Світ втратив хоробру і прекрасну душу, але ця втрата не буде марною. Її мужність символізує надзвичайну силу українських жінок, які тримають цю країну разом під час значних загроз", - додала вона.

Каптур вважає, що мужність Аміни Окуєвої має стати натхненням для світової спільноти.

"Хай її мужність і життя стануть натхненням для нас всіх і нехай міжнародне співтовариство буде з Україною пліч-о-пліч у протистоянні російської агресії проти суверенної країни, борючись за майбутнє без вбивств, замовлених державою, і окупації", - сказала вона.

Раніше відомий АТОшник розповів про роль Аміни Окуєвої в українсько-російській війні.