Не міг ходити і говорити: у Волинській області жінка врятувала дитину з ДЦП від батьків-п'яниць

STYLERLIFE        07.11.2016 - 16:39
Фото: Михайло і Тетяна Лук'янець (volynnews.com)
Фото: Михайло і Тетяна Лук'янець (volynnews.com)

Хлопчик постійно залишався один в порожньому будинку, поки його не забрала місцева мешканка до себе

Тетяна Лук'янець врятувала маленького хлопчика, якого кинули напризволяще, повідомляє сайт "Волинські Новини".

Дитина з діагнозом ДЦП жив, майже як Мауглі. У три роки він не вмів ні ходити, ні говорити, а в пошуках їжі виповзав на руках з порожнього будинку, де його залишали самого батьки п'яниці. Мішу підгодовували сусіди, коли бачили його.

Спочатку за хлопчиком доглядала бабуся, але потім жінку розбив інсульт і Міша залишився без належного догляду. Коли йому було майже чотири роки його забрала Тетяна Лукьянець з сусіднього села люблинець ковельського Ковельського району. Батько хлопчика їй доводиться зведеним братом, і вона приїхала забрати свою матір до себе, але сусіди попросили дати притулок і дитини.

"Міша був схожий на заляканого звірка. Він звик жити сам по собі, не знав, що таке нормально їсти, в чистій постелі спати. Коли його годували, а не жував, а цілим ковтав, щоб швидше насититися. Що вже говорити про горщику або норми гігієни.Спочатку всі - і мій брат, і сусіди, колеги по роботі - говорили: "Він же каліка! Навіщо тобі ці клопоти ?! Віддай в інтернат і будеш тільки відвідувати!", - розповідає жінка.

З тих пір минуло 11 років. Міша називає Тетяну, яка всерйоз зайнялася лікуванням хлопчика, мамою. За цей час Михайло навчився ходити, займається індивідуально з вчителями, оскільки в школу не ходить з-за страху, що на нього нападає на вулиці.

"Просто я бачу людей, то здається, що вони прямо на мене йдуть і ось-ось зіб'ють", - зізнається Михайло.

Мати хлопчика покінчила життя самогубством, а батько і далі пиячить.

Нагадаємо, що хлопчика з київського наркопритону повернули назад горе-батькам.

On Top