ua en ru

Смерть Мотороли: нардеп Найєм пригадав Інтерполу відмова переслідувати бойовиків

Смерть Мотороли: нардеп Найєм пригадав Інтерполу відмова переслідувати бойовиків Фото: Арсен Павлов (rian.ru)

Мустафа Найєм відправив загиблого Арсена Павлова на "бесіду" з лідером Аль-Каїди

Народний депутат Мустафа Найєм вважає несправедливим той факт, що Інтерпол відмовлявся оголошувати в розшук ватажка терористів "ДНР" Арсена Павлова на прізвисько Моторола, який загинув в Донецьку 16 жовтня. Про це він написав у Facebook.

На думку депутата, було цілком достатньо доказів злочинів Мотороли – ще в 2014 році той особисто зізнався, що розстрілював українських полонених, а в 2015 році. Amnesty International також повідомила про наявність як мінімум п'яти свідків того, як Павлов стратив полоненого захисника донецького аеропорту Ігоря Брановицкого.

Однак у червні 2016 року Інтерпол офіційно відмовив у розшуку Мотороли, вирішивши, що претензії української сторони носять політичний характер.

"Тобто, озброєний до зубів іноземець відкрито воює на території чужої країни, це знімають всі телеканали світу, там же він відкрито і публічно говорить, що йому все "пох..ї", і взагалі він розстріляв вже п'ятнадцять чоловік, а в Інтерполі досі щиро переконані, що українська влада переслідує його за політичними мотивами", - обурився депутат.

На думку Найєма, потрапивши в пекло, Моторола може "абсолютно відверто жартувати над своїм колегою Бен Ладеном", адже у справі Аль-Каїди було куди більше політики. Тим не менш, ватажок талібів став найбільш розшукуваним злочинцем у базі Інтерполу.

Як повідомлялося, в мережі з'явилося відео можливих убивць Мотороли, які попередили Захарченко та Плотницького про аналогічні долі.