ru ua

Можете відпиляти йому ногу! Учителька влаштувала "день канібала" для першокласників

Можете відпиляти йому ногу! Учителька влаштувала "день канібала" для першокласників Колаж РБК-Україна

На очах у викладачки хлопчика били ногами однокласники

Вчителька фізкультури провела з першокласниками дивний урок. Вона запропонувала їм пограти в "день канібала" і спровокувала побиття учня. Про це повідомляє російське видання Meduza.

Інцидент стався в одній зі шкіл міста Хімки, Росія. Як розповів батько першокласника Вані, в той день син прийшов зі школи в жахливому вигляді та стані. Він розповів, що його побили однокласники. Вони копали хлопчика ногами після того, як він на уроці впав і все це відбувалося на очах учительки, яка оголосила малюкам "день канібала".

"Виявилося, що на уроці фізкультури Ваня впав, після чого вчитель сказала дітям: "Сьогодні у нас день канібала. Хто хоче людського м'яса? Можете відпиляти йому ногу!" Всі діти накинулися на Ваню і почали бити. Після цього до його голови неможливо було доторкнутися, все боліло", - розповів батько.

Батьки відвезли дитину спочатку в травмпункт, а звідти його негайно відправили в Московську лікарню з діагнозом – струс головного мозку. Ваня чотири дні пролежав у лікарні, а після цього батьки звернулися за допомогою до психолога.

Як пояснила вчителька розлюченому батькові, вона просто невдало пожартувала з дітьми і таким чином хотіла підтягнути дисципліну Вані, який занадто повільно зав'язував шнурки на взутті.

Батьки наполягли на проведенні судово-медичної експертизи і повідомили, що будуть звертатися в суд.

Після спільної зустрічі з директором школи, вчительку звільнили за власним бажанням. При чому сама директор захищала вчительку і пояснила, що вона раніше працювала тільки зі старшокласниками, тому помилилася.

"Вчитель вибрала неправильні методи роботи і вчасно не зупинила дітей. Раніше вона багато років працювала зі старшими класами, а з першими класами працює перший рік, після великої перерви. Вона дуже переживає з приводу цього інциденту і в даний час на лікарняному", - так пояснила дії вчительки директор.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Вінницькій області побили шестирічну дитину.

А також писали про те, що на Волині директор школи принизив учня.