ua en ru

"Ми тут погрязаем в гріхах": письменник висміяв патріарха Кирила через повідомлення про кінець світу

"Ми тут погрязаем в гріхах": письменник висміяв патріарха Кирила через повідомлення про кінець світу Фото: Патріарх Кирило (kremlin.ru)

За словами прозаїка, духовенство у всьому звинувачує інтелігенцію

Російський письменник Володимир войнович висміяв повідомлення патріарха Кирила про кінець світу. Своїми думками прозаїк поділився у своєму блозі на "Ехо Москви".

"щось я не зрозумію, з чого наш Святійший раптом сполошився і сповіщає нас про наступаючому кінець світу. Ну, так він, звичайно, ближче до самого Верху сидить, у нього може інсайдерська інформація, що Син Божий, осідлавши свого осла, збирається вдруге відвідати нас з генеральною інспекцією, наскільки успішно ми тут погрязаем в наших гріхах", - написав прозаїк.

В іронічній формі Войнович вымеивает заяву патріарха.

"Ми, недопущені до цих таїнств, дивуємося як це кінець світу? Всього Світла або тільки світу в одній окремо взятій країні? І за що? У нас же начебто все добре. Олімпіаду з тріумфом провели, Крим у рідну гавань успішно відбуксували, шахтарями і трактористам Донбасу гуманітарну допомогу надали, своїм пенсіонерам видали по п'ять тисяч на рило, а з Сирії війська вже вивели навіть кілька разів. Ми практично все — 86 відсотків — одностайні. Ми — за, а ті, які не ми, чомусь проти. Вони нас ненавидять, але ми до цього звикли, і їх санкції плюс наші контрсанкции нам навіть на користь, бо сприяють розвитку нашого аграрного комплексу", - продовжив драматург.

За словами прозаїка, духовенство у всьому звинувачує інтелігенцію.

"Він вже на порозі, але, здається, є останній шанс його зупинити, виявивши, хто винен. І хто ж? Я грішним ділом подумав, що винні ті, які забезпечили нам вищеописане благоденство, включаючи п'ять тисяч на рило. А виявляється, не-ет! Винна у всьому — як одразу не здогадався? — інтелігенція. Це вона робить багато чого поганого і — увага! — демонструє гріх через кіно і театр", - підсумував Войнович.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про православному розсаднику "русского мира" під Тернополем.