ru ua

"На виконанні": поліція досі не знайшла головного свідка у справі Зайцевої

"На виконанні": поліція досі не знайшла головного свідка у справі Зайцевої Фото: Олена Зайцева (УНІАН)

Медик Олена Федірко, яка оглядала Зайцеву і брала в неї аналізи, безслідно зникла

Харківська поліція досі розшукує головного свідка у справі жахливого ДТП, в якому загинули шість осіб, ще п'ять постраждали. Медик Олена Федірко, яка оглядала винуватця трагічної ДТП Олену Зайцеву і брала в неї кров і сечу на аналіз, після аварії не з'являється на засідання суду. Жінка пропала невідомо куди. Незабаром з'явилася інформація, що Федірко раптово звільнилася два місяці тому.

Тепер на сайті Національної поліції в Харківській області з'явилося звернення до громадян з проханням допомогти знайти Федірко.

"Шановні громадяни, якщо вам відомо місцезнаходження громадянки Олени Федірко, просимо повідомляти інформацію за телефоном 102, (057) 7059-077", - сказано в повідомленні.

Федірко розшукують на підставі доручення суду про привід свідка.

Правоохоронці повідомляють, що документи в харківську поліцію надійшли через кілька днів після судового засідання. Зараз це рішення знаходиться на виконанні.

Про результати пошуків буде повідомлено на найближчому судовому засіданні, яке призначене на 11 вересня.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася смертельна ДТП. Автомобіль Lexus, за кермом якого була 20-річна Олена Зайцева, врізався у Volkswagen Геннадія Дронова, після чого протаранив натовп. П'ятеро людей загинули на місці, ще одна дівчина померла в лікарні, п'ятеро були госпіталізовані у важкому стані.

Також повідомлялося, суд доручив знайти зниклого свідка у справі Зайцевої. Лікар-нарколог Олена Федірко, яка провела перше обстеження Зайцевої після ДТП, не з'являється на засідання суду.

Ще ми писали, що експерти не змогли встановити швидкість автомобіля Зайцевої.

Як ведуть себе на дорогах представники української влади