ua en ru

"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження

"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження Фото: АТО (facebook.com/ato.news)

Хлопець з інвалідністю ІІІ групи став волонтером і потрапив у полон

Відважний 19-річний житель Івано-Франківської області з інвалідністю ІІІ групи віддав на допомогу українським військовим кошти, які збирав на житло. Про це розповіла Людмила Оніщенко на сторінці "Країни іншої не треба" в соцмережі Facebook.

"19-річний Ігор Лещишин з Івано-Франківської області віддав 23 000 грн. на потреби військових. А ці гроші він збирав на придбання будинку для себе. Сам хлопчина - сирота, що виховувався у дитячому будинку. Ігор хотів поїхати на Схід воювати, але інваліду ІІІ групи у військкоматі відмовили. Тим не менш, у зону бойових дій хлопець все-таки відправився як волонтер", - розповіла Оніщенко.

За її словами, хлопець кілька разів возив до батальйону "Айдар" продукти першої необхідності, поки не потрапив у полон до чеченців, які його били й катували.

"Дротами крутили ноги, били паском, копали, катували, повибивали зуби", - розповів про знущання терористів Ігор.

"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження

Фото: 19-річний Ігор (facebook.com/groups/onischenko.ludmila)

"Після обміну полоненими, хлопець повернувся додому. Спершу він кілька тижнів пролежав у лікарні, а коли рани загоїлися, знову почав допомагати українським солдатам. На потреби солдатів Ігор віддав усі свої заощадження – 23 тисячі гривень, які збирав на власне житло. З таким народом нас не перемогти!" – відзначила жінка.

"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження

Скріншот поста (facebook.com/groups/onischenko.ludmila)

В мережі висловили слова подяки молодому патріоту та запропонували допомогти Ігореві:

"На таких тримається світ".

"Люди, давайте скинемося хлопцю хто скільки зможе, та буде йому хата, нас багато, а він один. Куди гроші відправляти? Хто знає? Оніщенко Людмила, може ви знаєте?".

"А де ж місцева влада? Чому така дитина живе в якомусь сарайчикові? Невже не знайшлося якогось заможного добродія, щоб допоміг цій дитині? Та хоча б сусіди допомогли йому. Про нього я читала ще минулого року, може, за цей час відбулися якісь гарні зміни у його житті?".

"Свята людина. Нема слів. Господь поверне сторицею".

"Коли нарешті нашу Верховну Раду (зі всім її вмістом дармоїдів) спустять в "золотий" унітаз?".

"І з армії деруть не менше! Якби все те, що передають на фронт, дійсно потрапляло за призначенням, а не в Бермудський трикутник, то стан бійців був би набагато кращий, а не такий, як є насправді...".

"Дитина віддала останнє, а ці нелюди мільйони крадуть від Армії і навіть не думають, що з ними буде на тому світі, бо на цьому точно нічого".

"Інвалід віддає останнє на фронт, а бариги останнє здирають з інвалідів".

"Молодець, хлопчику! Дай Бог тобі сил і здоров'я! Ти справжній чоловік!".

"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження"На таких тримається світ": 19-річний сирота, над яким знущалися терористи, віддав українським військовим всі свої заощадження

Скріншот коментарів (facebook.com/groups/onischenko.ludmila)

До речі, волонтер розкрила іншу сторону сина Авакова.