ua en ru

"Без понтів і будь-якого марнославства": волонтер розкрила іншу сторону сина Авакова

"Без понтів і будь-якого марнославства": волонтер розкрила іншу сторону сина Авакова Фото: Олександр Аваков (facebook.com-alex.avakov)

Його затримали після обшуків детективами НАБУ по справі про "рюкзаки Авакова"

Портрет сина міністра МВС Арсена Авакова Олександра не зовсім збігається з тим, як його описують у ЗМІ. Про це заявила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, де розповіла про свій досвід спілкування з Олександром.

"Я. Звичайно, могла б промовчати, щоб знову на мою голову не посипалися брудні лайки коментаторів, але я не можу... Все тому, що мені завжди заважає моя віра в правду. Сьогодні рясніють заголовки статей про Саші не найприємнішими епітетами "мажор, гуляка, клуби", несхвально висловлюються про його перебування в зоні АТО", - написала вона.

Волонтер розповіла, що Олександр Аваков допомагав постраждалим бійцям, але просив ніде про це не згадувати.

"Без понтів і будь-якого марнославства": волонтер розкрила іншу сторону сина Авакова

Скріншот поста (facebook.com/nataliya.vetvitskaya)

"Ще в 14 році в розпал кровопролитних боїв до нас у госпіталь надходили вкрай важкі бійці з дуже страшними пораненнями. Я писала про це пости. Саша Аваков написав мені в приват, що його сім'я хоче допомогти матеріально і просив дати координати воїнів. Допомогли і дуже істотно, але просили ніде не згадувати про це. Потім Саша приходив в госпіталь, там ми і познайомилися і спілкувалися ще багато разів. Вихований молодий чоловік, завжди був зі мною на ви, без понтів і будь-якого марнославства", - зазначила Юсупова.

"Ви можете починати обзивати мене звинувачувати в захисті такого сякого, я лише хотіла, щоб портрет людини був правдивим до кінця, а не лише зі слів ЗМІ, які дуже часто не чесні на руку. Промовчати не могла, це було б нечесно. Я не знаю як Олександр поставиться до моєї публікації, вони завжди просили не розповідати про їхню допомогу, але я вирішила все ж повідомити про це", - додала волонтер.

Раніше у мережі відреагували на обшуки у сина Авакова.