Початок кінця: відома волонтер порівняла росіян з одноклітинними організмами

Середа 08 листопада 2017 11:19
Початок кінця: відома волонтер порівняла росіян з одноклітинними організмами
Фото: Богдана Ярова (Богдана Ярова facebook)

Дівчина висловила свої думки з приводу людей країни-агресора

Відома волонтер і блогер Дана Ярова висловила свою громадянську позицію з приводу росіян, а також порівняла громадян РФ з одноклітинними організмами.

Своїми думками він поділилася в колонці Site.ua.

"В 2014 році був жах від усвідомлення, що країна в якій живе багато родичів і друзів (вже колишніх), почала вбивати співгромадян моєї країни. Спочатку віджавши частину території, потім безжально поливаючи градами, поставляючи у вигляді гуманітарної допомоги зброю різних калібрів і бойовиків. Збиваючи, спочатку військові літаки, потім не погидувавши і цивільними. Чого вже там. Покриваючи віяловими бомбардуваннями Сирію. Вбиваючи, вбиваючи, вбиваючи", - написала вона.

Волонтер сміливо називає росіян посібниками тероризму. Також вона повідомляє, що Україна цілком обійшлася без Росії, як партнера.

"У 2014 році був шок. У 2017 році ставлення до громадян цієї країни, як до посібників тероризму, по суті, якими вони і є. Оплачуючи своїми податками: гради, міномети і віялові бомбардування. Або як до інфузорії туфельки, від якої чекати, що вона вирахує диференціал - не доводиться. Їм сруть в голови, а вони і раді. Друге. Дуже показово, що аргументації - то вже і не залишилося. Ми не замерзли за 4 роки без їх газу, і з голоду не померли. І безвіз отримали, на противагу закриття консульств по всій Росії", - підмітила Ярова.

Україна може сміливо пишається своїм визнанням в Європі і своєю армією, повідомляє волонтер.

"І Асоціацію з Євросоюзом ратифікували, і переорієнтовуються на інші ринки. Чого вартий відкриття Китаєм ринку харчової промисловості, не кажучи вже про Євросоюз. І послів України, як і президента, жодна країна світу не ігнорує. І Крим ніхто в світі не визнав російським, і не визнає. І армія України, створена за 3 роки - гордість країни", - підсумувала Ярова.

Як раніше повідомлялося, відома волонтер і АТОшница повідомила, що її побили на Майдані.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся