ua en ru

"Наша дівчинка вижила": мама дівчинки, якій сестра стрельнула в голову, розповіла про її стан

"Наша дівчинка вижила": мама дівчинки, якій сестра стрельнула в голову, розповіла про її стан Фото: РБК-Україна

Мати дитини подякувала небайдужим людям за допомогу

У Ратнівському районі Волинської області шестирічна дівчинка випадково вистрілила в голову своєї трирічної сестри. Мама дитини розповіла, що зараз маля йде на поправку, але родина пережила страшні дні. Про це повідомляє Volyn24.

Нагадаємо, що залишили дітей вдома на дідуся, але він недогледів. Старша сестра взяла в руки пневматичну гвинтівку, з якої вистрілила 3-річній сестрі в голову. В результаті пострілу дитина отримала проникаюче кульове поранення в праву скроню.

"Наша дівчинка вижила": мама дівчинки, якій сестра стрельнула в голову, розповіла про її станФото: Сім'я з волинської області (volyn24.com)

Мати подякувала всім людям, які допомогли родині в такі нелегкі дні.

"Хочу подякувати людям, які були небайдужі до нас у важкий для нас час. Спасибі людям, які нам допомогли. Завдяки вам, вашим молитвам, вашої допомоги, ми змогли пережити страшні для нас дні. Наша дівчинка, яка вижила завдяки нам усім. Ніколи не могла й уявити, що нас спіткає така біда. Дуже дякуємо вам за ваші щирі серця, вашу допомогу. Наша дочка вижила, і хоч попереду у нас ще багато роботи, вона одужує. Ви нас дуже підтримали. Спасибі", - повідомила мама дівчинки.

Як раніше писав Styler, на Волині шестирічна дівчинка з рушниці стрільнула в голову своїй молодшій сестрі.

Хайп-таксі #17: скільки грошей вам потрібно для життя (Фото: РБК-Україна)