ua en ru

Справжня весна: синоптики потішили українців теплим прогнозом

Справжня весна: синоптики потішили українців теплим прогнозом Погода в Україні 17 березня (ілюстративне фото: pixabay.com)

Погода в Україні 17 березня принесе тепло до +17 градусів

Погода в Україні 17 березня буде по-весняному теплим, повідомляють синоптики Укргідрометцентру. У західних і південних областях обіцяють до +15... +17 градусів тепла. Опади очікуються в деяких західних і східних регіонах нашої країни, а також в Приазов'ї.

Синоптики дали теплий прогноз погоди на неділю: в західних областях - +10... +17 градусів, у центральних - +7... +10 в денний час, в південних областях – до +15 градусів, а на Сході України найхолодніше - +5... +9 градусів тепла. У нічний час по всій Україні температура буде коливатися в межах +1... +5 градусів.

Справжня весна: синоптики потішили українців теплим прогнозом

Погода в Україні 17 березня (meteo.gov.ua)

У більшості областей України очікується похмура погода з мінливою хмарністю, однак у Закарпатській, Івано-Франківській, Херсонській, Харківській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській і Запорізькій областях будуть йти дощі.

Справжня весна: синоптики потішили українців теплим прогнозом

Погода в Україні 17 березня (ілюстративне фото: pixabay.com)

За народним прогнозом, середина березня показує, яким буде літо. З цього дня для городників розпочинається підготовка картоплі на посадку.

Нагадаємо, що у Карпатах очікується лавинна небезпека.

Раніше ми писали, якою буде погода на вихідних.