ua en ru

Справжнє диво: розкрита таємна сила молитви "Отче наш"

Справжнє диво: розкрита таємна сила молитви "Отче наш" Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Маг переконаний, що оригінальну версію "Отче наш" зберегли учні апостола Андрія Первозванного

Молитва "Отче наш" арамейською мовою здатна втілювати у життя бажання людини і творити дива. За словами мага ведичної традиції Ігоря Мехеди, давньогрецький переклад відрізняється від оригінальної версії і таким чином позбавляє молитву "чарівної" сили. Докази надприродною здібності молитви провидець знайшов у Новому завіті, в якому йдеться про діяння апостолів, передає znaj.ua.

Нагадаємо, що арамейська мова в давнину була загальнозрозумілою (лінгва-франка) у всьому регіоні Близького Сходу. Арамейською спілкувалися посли і купці в Ізраїлі та Юдеї. В елліністичну епоху успішно конкурувала із грецькою мовою. Була розмовною мовою Іудеї часів Ісуса Христа.

Мехеда розповів, що в Біблії в Новому завіті можна прочитати, як апостоли творили дива і зціляли людей за допомогою молитви "Отче наш". Також апостол Андрій Первозванний міг вільно спілкуватися із волхвами, коли подорожував по Дніпру "із варяг у греки".

Маг впевнений, що оригінальна версія молитви досі існує, і він особисто знає людей, які здатні з її допомогою здійснювати неймовірні речі.

У цьому контексті Мехеда нагадав про легенду, в якій Андрій Первозванний в стародавньому Києві посвятив у християнство бажаючих і передав їм вчення. Пізніше на тлі конфліктів через відмінності візантійського варіанту молитви та андріївського християни - учні апостола зникли в катакомбах, забравши із собою таємні знання.

"В головних молитвах всіх релігій і духовних навчань землі міститься ключ до входу у Ядро. Тим, хто знайшов цей вхід, буде доступно швидке виконання всіх задумів у нашому земному світі", - заявив Мехеда.

Під поняттям "Ядро" в езотериці мається на увазі "колективне несвідоме", але не людини (за Карлом Юнгом), а "всього живого на Землі, несвідоме самої планети як живої і розумної істоти, а далі - Сонця, Сонячної системи, галактики, всесвіту і всіх існуючих всесвітів".

Так, якщо задумане в "мислеформу здійснення бажаного", людина з допомогою оригінальної молитви "Отче наш" передає її в Ядро, після чого воно "втілюється в реальному Всесвіті".

Нагадаємо, що весняне рівнодення в 2019 році відбудеться в ніч проти 21 березня. Астрономи зафіксують це подія в середу, 20 березня, в 23:58 за Київським часом.

Раніше ми писали про те, скільки вихідних буде в українців на Пасху в 2019 році.

Як повідомлялося, відомий карпатський мольфар Михайло Нечай передбачив, що українці будуть ще довго відходити від Революції Гідності. Повинно пройти більше, ніж п'ять років, щоб наша країна зміцніла в економічному плані.