Шарлатани "впарювали" препарати для схуднення, прикриваючись її ім'ям
Відома українська співачка Настя Каменських попередила українців про шахраїв, які використовують її ім'я для реклами продуктів для схуднення. Про це зірка написала в Instagram.
"Увага! Друзі, від імені продуктів для схуднення в інтернеті з'явилася інформація, що на телеканалі СТБ вийшло інтерв'ю про мій досвід використання певного продукту для схуднення. Будьте пильними! Представники продуктів для схуднення створили неправдиву інформацію від мого імені і про те, що я давала інтерв'ю в ефірі програми "Я соромлюсь свого тіла". Я не рекомендую цей продукт. Представники цих продуктів для схуднення спекулюють на моєму імені", - жорстко відповіла Каменських.
Зірка зазначила, сама скинула вагу без будь-яких дієтичних добавок та коктейлів для схуднення.
"Спасибі всім, хто пише мені і попереджає про шарлатанів. Завдяки нашій з вами силі, шахраїв буде менше і правда переможе", - написала пвдписникам співачка.
До речі, Анджеліна Джолі вперше після розлучення вийшла у світ.