ru ua

"Не було такого": горе-мати розповіла, навіщо викинула з мосту свого дев'ятимісячного сина

"Не було такого": горе-мати розповіла, навіщо викинула з мосту свого дев'ятимісячного сина Суд (фото: novosti-n.org)

Жінка каже, що сама хотіла покінчити життя самогубством

Ірина Шинкарук, яка в Миколаєві викинула з Інгульського мосту свого дев'ятимісячного сина, прокоментувала свій жахливий вчинок.

Як пише видання "Новини N", 28 березня в Центральному районному суді Миколаєва обирався запобіжний захід для горе-матері.

Так, під час засідання суддя зачитала свідчення Шинкарук, в яких жінка повідомила, що хотіла викинути дитину з мосту на зло своєму колишньому співмешканцю. Він нібито постійно вимагав гроші у розмірі 4 тис. грн, і на цьому ґрунті завжди були проблеми.

Але сама підозрювана почала спростовувати свої ж слова: "Не було такого! На мене прикрикнули, я і написала".

Підсудна стверджує, що на мосту хотіла покінчити з собою, але її засліпила машина і тому вона впустила дитину. Підозрювана також стверджує, що випила перед цим банку пива.

"Не було такого": горе-мати розповіла, навіщо викинула з мосту свого дев'ятимісячного сина

Ірина Шинкарук під час суду (фото: novosti-n.org)

А ось сестра співмешканця Ірини в суді заявила, що підозрювана постійно вживала алкоголь і загрожувала тим, що викине дитину з вікна.

У свідченнях сестри батька дитини зазначено, що їй зателефонував брат, колишній співмешканець Шинкарук, і попросив розшукати її, оскільки та загрожувала скинути дитину з мосту. Жінка почала обдзвонювати "швидкі" і там їй повідомили, що дитина в лікарні.

Відео з YouTube/Новини-N

Додамо, що Ірина Шинкарук народилася в 1976 році в Луганську. Раніше не судима. Крім Паші, який народився 16 червня 2017 року, у неї є ще двоє дітей 1996 та 1998 років народження.

Рішенням судді Галини Подзігун Шинкарук помістили під варту терміном на 60 діб без можливості внесення застави. Сама ж горе-мати просила запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, бо хоче "бути разом з дитиною, підтримувати її".

Раніше миколаївський "коп" розповів про порятунок немовляти, якого мати кинула в річку.