ua en ru

Я ненавиджу цю сумку: Кужель розповіла про аксесуар, який внесла в декларацію

Я ненавиджу цю сумку: Кужель розповіла про аксесуар, який внесла в декларацію Фото: Олександра Кужель (nd.zp.ua)

За словами нардепа, вона зовсім не знала, що її аксесуар від відомого бренду

Народний депутат від партії "Батьківщина" Олександра Кужель зізналася, що ненавидить брендову сумку, яку вона внесла у свою електронну декларацію. За її словами, вона дізналася лише від ведучої Катерини Осадчої, що даний аксесуар від відомого бренду.

Про це вона сказала у "Вечірньому праймі" на "112 Україна".

"Коли хтось із журналістів написав "Кужель похвалилася сумкою і прикрасами"... Ні, я була змушена їх показати, тому що я виконую закон. Я ненавиджу цю сумку, коли я дізналася, що це за сумка від Каті Осадчої, тому що я ніколи брендами не захоплювалася", – заявила нардеп.

"Для мене е-декларація нічого не змінить у житті, тому що все, що у мене було, нерухомість, машини, я все декларувала у письмовій декларації. Єдине що, треба було порахувати і з'ясовувати, декларувати чи ні, це новий розділ, який називається "Коштовності", які є станом на 2015 рік в сім'ї. Вартість була визначена законом 120 тис. грн. Я діяла як аудитор. І панові Луценку (генпрокурора – Ред.) я пропоную ніяких чеків за оплату податків ніхто вам не може і не повинен подавати. Ви звертаєтеся в податкову на ту особу, яку ви хочете перевірити, і запитуєте на неї довідку... З 1998 року ця довідка показує, скільки ця людина і члени його сім'ї отримали доходів. Дуже проста схема, ніхто ніяких доходів не повинен декларувати", – пояснила вона.

Як раніше повідомлялося, нардепа Кужель обізвали "амебою" у прямому ефірі.