ru ua

Незвичайна вимога: адвокат розповів, що Степаненко хоче забрати у Петросяна

Незвичайна вимога: адвокат розповів, що Степаненко хоче забрати у Петросяна Фото: Олена Степаненко та Євген Петросян (facebook.com/Евгений Петросян)

Для екс-дружини коміка цей антикваріат представляє особливу цінність

Олена Степаненко вимагає у Євгена Петросяна повернути їй старовинні антикварні книги про окультизм. Про це з посиланням на адвоката Петросяна повідомляє Telegram-канал Mash.

Відомі російські гумористи продовжують ділити спільно нажите за 33 роки шлюбу майно. Адвокат повідомив, що нещодавно Олена Степаненко висловила незвичайну вимогу. Вона хоче, щоб Євген Петросян повернув їй антикварні книги про окультизм.

Зокрема, мова йде про такі видання як "Окультизм і сексуальність", "Історія забобонів і чаклунства", "Євангеліє в роз'ясненні спіритизму". Наголошується, що ці книги є дуже старими, видання XIX-XX століть, відповідно їх вартість дуже велика.

Незвичайна вимога: адвокат розповів, що Степаненко хоче забрати у Петросяна

Скріншот (telegram/reakingmash)

Раніше ми повідомляли про те, що Олені Степаненко та Євгену Петросяну належить поділити майно, які вони накопичили за 33 роки спільного життя.

За попередніми підрахунками, воно оцінюється в півтора мільярда рублів. До опису входять квартири, дві дачі, автомобілі і навіть картини.

У Євгена Петросяна за три десятки років накопичилася колекція антикваріату – картини, порцеляна і книги, а також величезна колекція гумористичних видань.

Однією з причин розлучення Степаненко і Петросяна вказують наявність у гумориста молодої коханки, його асистентки Тетяни Брухуновой.

ЗМІ неодноразово писали про те, що молода коханка знаходиться в положенні, однак адвокат Петросяна стверджує, що це неправда і фотографії, на яких у Брухуновой видно живіт – фотошоп.

Відео: РБК-Україна