ru ua

Невдалий вікенд: жінка просиділа три доби в зламаному ліфті

Невдалий вікенд: жінка просиділа три доби в зламаному ліфті Колаж РБК-Україна

Власники будинку виїхали і тому врятувати її було нікому

У Нью-Йорку, США, жінка, яка займалася прибиранням елітного будинку на Манхеттені, застрягла в несправному ліфті і три дні чекала рятувальників. Про це пише видання The New York Times.

У п'ятницю, 25 січня, жінка прийшла в елітний п'ятиповерховий будинок на Манхеттені, яке належить мільйонерові Уоррену Стівенсу, щоб провести прибирання. Однак під час поїздки на ліфті вона застрягла між другим і третім поверхом.

Так як в будинку більше нікого не було, жінка не змогла покликати на допомогу. Власники будинку дізналися про подію тільки в понеділок вранці, коли повернулися після поїздки додому. Вони негайно викликали рятувальників.

Вони розсунули двері несправного ліфта і дістали звідти знесилену постраждалу. Жінка була настільки слабка, що її довелося доставити на носилках в машину швидкої допомоги. На даний момент про самопочуття постраждалої не відомо.

Як повідомили виданню в міському департаменті, скарг на роботу ліфта від мешканців не надходило, і останній раз інспекція у цьому будинку проводилася в 2018 році.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Сумах через несправний ліфт загинуло двомісячне немовля.

А також писали про те, що дідусь загиблого немовляти в Сумах розповів про важливий нюанс у трагедії з ліфтом.