Глава медустанови також прокоментував дії активістів із зеленкою
У Києві в дитячому відділенні Інституту серця нещодавно виявили співучасника вбивства журналіста В'ячеслава Веремія – ватажка "титушок" Юрія Крисіна.
Директор Інституту серця Борис Тодуров пояснив, як злочинець опинився в його закладі, ще і в дитячій палаті. Про це керівник медустанови розповів "Укрінформу".
Тодуров стверджує, що не знайомий з фігурантом справи про вбивство журналіста.
Він підкреслив, що через лікарську таємницю не має права обговорювати факт госпіталізації будь-якого пацієнта, називати прізвища і діагнози. Однак через широкий розголос інциденту змушений зробити публічну заяву.
"Насамперед, я ніколи не був знайомий з пацієнтом і ніколи його раніше не бачив. Наскільки мені відомо, пацієнт не заарештований і не перебуває під арештом чи в розшуку. Він прийшов в поліклініку з українським паспортом, звернувся зі скаргою на болі в серці", - розповів директор Інституту серця.
Він підкреслив, що медустанова не вправі відмовити в госпіталізації пацієнту, який звернувся з подібними скаргами.
А в дитячому відділенні, за словами директора, Крисін опинився, оскільки доросле відділення було переповнене, а в дитячому були вільні місця.
При цьому Тодуров запевнив, що під час госпіталізації "пацієнта, облитого зеленкою" він був в операційній.
"Хто цей пацієнт, особисто я не знав, можливо, його знають ті, хто знайомий, але мені це обличчя незнайоме, я ніколи його раніше не бачив", - сказав директор Центру серця.
Він повідомив, що пацієнт пішов відразу після того, як розійшлися активісти, які проводили акцію під стінами медустанови.
Тодуров підкреслив, що не має мети ховати когось від правосуддя. Однак додав, що обливання зеленкою - не найкращий спосіб "зведення рахунків".
Нагадаємо, у Києві в дитячому відділенні Інституту серця виявили ватажка "титушек" Юрія Крисіна. Активісти відвідали фігуранта у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія, яке було скоєно під час Революції Гідності, з щурячою отрутою і зеленкою.
Раніше МОЗ зажадав пояснень перебування Крисіна в Інституті серця.
До речі, суд переніс розгляд апеляції на вирок Крисіну через неявку обвинуваченого.
Варто відзначити, що 22 грудня 2017 року Шевченківський районний суд міста Києва визнав Юрія Крисіна винним у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія за статтею 296 ч.4 КК України. За вироком суду, Крисіну призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі умовно із звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном на два роки.