Ніколи не пізно: жінка у 86 років вийшла заміж у сукні власного дизайну

STYLERLIFE        27.10.2016 - 11:34
Фото: 86-річна наречена Міллі Тейлор-Моррісон (obozrevatel.com)
Фото: 86-річна наречена Міллі Тейлор-Моррісон (obozrevatel.com)

Після 60 років дружби з чоловіком, 86-річна наречена вийшла заміж у сукні власного дизайну

В американській Вероні 86-річна Міллі Тейлор-Моррісон вийшла заміж у приголомшливій сукні у ніжно-фіолетових тонах, дизайн якої вона придумала сама.

Понад півстоліття тому наречена працювала моделлю. Її онука Хадіджа Элкарбібі зробила фотографію бабусі та виклала в Facebook.

86-річна наречена у сукні власного дизайну

Фото: 86-річна наречена у сукні власного дизайну (bugaga.ru)

Элкарбібі розповіла, що її бабусі виповнилося 86 років тиждень тому, а її новоспеченому чоловікові стільки ж буде в грудні.

"Бабуся була щаслива з дідусем 41 рік, перш ніж він помер. 25 років потому вона знову знайшла любов, і наша сім'я неймовірно рада за неї", - говорить Хадіджа.

Міллі з нареченим, Гарольдом Моррісоном, були близькими друзями впродовж 60 років. Два роки назад Гарольд серйозно захворів. Вони стали жити разом. Міллі доглядала за ним, і коли він одужав, то одразу ж зробив пропозицію.

Весілля в 86 роківФото: Весілля в 86 років (bugaga.ru)

Церемонія проходила в Zion Baptist Church Hill у Вероні, штат Нью-Джерсі (США). На святі були присутні близько 200 друзів і членів сім'ї. Її онука Хадіджа Элкарбібі розповіла, що всі гості, а особливо наречений, були зачаровані тим, як виглядає наречена. Від надлишку емоцій наречений навіть розплакався.

До речі,схуднувший на 100 кілограмів радикал Мосійчук одружився на своїй помічниці.

On Top