Ніколи не пізно: жінка у 86 років вийшла заміж у сукні власного дизайну

STYLERLIFE        27.10.2016 - 11:34
Фото: 86-річна наречена Міллі Тейлор-Моррісон (obozrevatel.com)
Фото: 86-річна наречена Міллі Тейлор-Моррісон (obozrevatel.com)

Після 60 років дружби з чоловіком, 86-річна наречена вийшла заміж у сукні власного дизайну

В американській Вероні 86-річна Міллі Тейлор-Моррісон вийшла заміж у приголомшливій сукні у ніжно-фіолетових тонах, дизайн якої вона придумала сама.

Понад півстоліття тому наречена працювала моделлю. Її онука Хадіджа Элкарбібі зробила фотографію бабусі та виклала в Facebook.

86-річна наречена у сукні власного дизайну

Фото: 86-річна наречена у сукні власного дизайну (bugaga.ru)

Элкарбібі розповіла, що її бабусі виповнилося 86 років тиждень тому, а її новоспеченому чоловікові стільки ж буде в грудні.

"Бабуся була щаслива з дідусем 41 рік, перш ніж він помер. 25 років потому вона знову знайшла любов, і наша сім'я неймовірно рада за неї", - говорить Хадіджа.

Міллі з нареченим, Гарольдом Моррісоном, були близькими друзями впродовж 60 років. Два роки назад Гарольд серйозно захворів. Вони стали жити разом. Міллі доглядала за ним, і коли він одужав, то одразу ж зробив пропозицію.

Весілля в 86 роківФото: Весілля в 86 років (bugaga.ru)

Церемонія проходила в Zion Baptist Church Hill у Вероні, штат Нью-Джерсі (США). На святі були присутні близько 200 друзів і членів сім'ї. Її онука Хадіджа Элкарбібі розповіла, що всі гості, а особливо наречений, були зачаровані тим, як виглядає наречена. Від надлишку емоцій наречений навіть розплакався.

До речі,схуднувший на 100 кілограмів радикал Мосійчук одружився на своїй помічниці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top