ua en ru

Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото)

Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото) Фото: Ольга (facebook.com/Зеленюк Юрина Ольга)

Дівчина кілька років боролася з раком

В Італії у госпіталі померла важкохвора жінка-боєць АТО Ольга Зеленюк. Про це повідомила Емма Шиманович в соцмережі Facebook.

"Оля пішла в інший світ у госпіталі в Італії, кілька днів тому вона дуже хотіла повернутися до України, просила, й навіть було прийняте рішення повертатися, але... лікарі сказали, що стан критичний... Відхід виявився дуже важким і болісним..." - розповіла Шиманович.

Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото)Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото)Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото)

Фото: Ольга (facebook.com/Зеленюк Юрина Ольга)

Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото)Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото)Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото)Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото)

Фото: Ольга та Дмитро (facebook.com/Зеленюк Юрина Ольга)

"Оля з чоловіком - учасники АТО, служили разом, одружилися. Зараз Дімі дуже потрібна допомога у транспортуванні Олечки в Україну. Будь ласка, допоможіть ...Юрін Дмитро ПриватБанк 5168 7556 3174 3701", - відзначила вона.

Дівчина померла від раку, який виявили у неї в 2015 році.

Потрібна допомога: в італійському госпіталі померла жінка-боєць АТО (фото)

Скріншот поста (facebook.com/emma.shymanovych)

До речі, помер відомий український діяч мистецтв.