ua en ru

До Києва привезли нових поранених бійців: потрібна допомога

До Києва привезли нових поранених бійців: потрібна допомога Колаж РБК-Україна

У київський госпіталь надходять нові поранені захисники України

За три останніх дні, київський госпіталь доставили трьох загиблих воїнів і декількох поранених. При цьому є бійці у важкому стані, і є ті, кому роблять ампутацію. Про це повідомляє волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, воїнам кожен день хірурги роблять складні операції і рятують життя. Кров можна здати на території госпіталю в центрі крові, Госпітальна 18, метро Печерськ, з 9:00 до 12:00 з понеділка по четвер.

"У нас є не дістають позиції: соки, йогурти питні, вода, кава, чай, цукор, ковбаса, сир, овочі і фрукти. З одягу спорт костюми, футболки, білизна, шкарпетки, кросівки. Найменувань трохи, багатьом забезпечує госпіталь", - написала волонтер.

Фото: facebook.com/nataliiayusupova

Вона також зазначила, що волонтери кожен день знаходяться з воїнами і намагаються, щоб у них все було. Також волонтери передають посилки на передову.

"Я пишу пости вкрай рідко і будь ласка, хто може, допоможіть, хто не хоче, не заважайте. Градус ненависті в суспільстві зростає, і сепаратисти всіляко намагаються напаскудити. Спасибі всім, хто не забуває, що в країні війна! Ми частина нашої держави", - написала Юсупова.

Волонтер нагадала, що її можна завжди знайти у відділенні травматології з обіду.

За її словами, у березні понад 15 тисяч гривень витрачено на продукти і 40 тисяч вона перевела на реабілітації та операції.

Картка ПриватБанку для допомоги 4176 4900 0009 0459 Наталія Ветвицька (Юсупова).

Нагадаємо, що сьогодні, 20 березня, бойовики обстріляли сили ООС на Донбасі 7 разів.

Ми також писали про те, як кардинально змінилося харчування в меню українських захисників.