ua en ru

"Про гідність і свободу": блогер вказав на "серйозні проблеми" українців

"Про гідність і свободу": блогер вказав на "серйозні проблеми" українців Фото: Революція Гідності (УНІАН)

Експерт вважає, що свободу та гідність не під силу відібрати жодній владі

Політичний оглядач Олексій Мінаков розповів про те, як змінилися українці після Революції Гідності. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

Він відзначив, що епохальні події довели, що українці - не раби і не маленькі гвинтики в державному механізмі, а краплі в океані, здатні робити неможливе, як би пафосно це не звучало.

Мінаков вважає, що зараз в Україні - серйозні проблеми з повагою до гідності іншої людини.

"Війна додала непримиренності та зробила нас черствішими і жорсткішими. Замість того, щоб гідно дискутувати, в межах кругообігу різних думок, українцям легше спростити все до штампів і жити в чорно-білій площині, не напружуючи мозок: якщо людина критикує владу – це чомусь одразу зрадофіл або агент Кремля, якщо вихваляє владу – порохобот", - пише він.

За словами експерта, "ворожі" табори не хочуть навіть чути один одного, агресивно реагуючи на будь-яку точку зору, яка є відмінною.

"Про гідність і свободу": блогер вказав на "серйозні проблеми" українців

Скріншот поста (facebook.com/olexiy.minakov)

"Хоча вже сам факт, що всі ми – зрадофіли, порохоботи і адекватні, критично мислячі люди – утворюємо вільний до трансформацій всередині інформаційний простір, свідчить про свободу, якій позаздрить наш північний сусід. Зрештою, наша свобода - свобода думки і слова – це свобода від російської окупації", - підкреслив Олексій.

Експерт вважає, що можна сперечатися про те, чи виправдала нова влада надії через чотири роки після Революції Гідності, але в будь-якому випадку такі здобутки, як свобода та гідність, не під силу забрати жодній українській владі.

"Рубікон перейдено – Революція Гідності стала точкою неповернення. А будь-які спроби принизити гідність українців чи не рахуватися з їх думкою приречені на ще один Майдан. Це вже на рефлекторному рівні", - підсумував він.

"Про гідність і свободу": блогер вказав на "серйозні проблеми" українців

Скріншот поста (facebook.com/olexiy.minakov)

Нагадаємо, що в мережі до Дня Гідності та Свободи показали ситуацію на передовій.