Бійці висловилися про соціальний портрет військовослужбовця
У мережі прокоментували соціальний портрет середньостатистичного українського військовослужбовця. Для портрета раніше були зібрані дані про бійців Збройних сил України. В результаті виявилося, що "середній" боєць ВСУ - це чоловік 36 років, у якого є дружина і дитина, який проходив строкову військову службу. Портрет обговорили на сторінці "Життя після АТО (все для наших захисників)" в соцмережі Facebook.
Також "середній боєць" є православним християнином, і не довіряє жодній з українських політичних партій. Середньостатистичний військовослужбовець, згідно з портретом, має середню спеціальну або вищу освіту і володіє українською та російською мовами.
Соціальний портрет (facebook.com/groups/1612637572351512)
Портрет прокоментували користувачі мережі:
"На мою думку, дуже влучно".
"Я не підпадаю! Ні за віком, ні за "строковою службою", ні в ставленні до влади, ні в кількості мов, ні за віком дитини, ні за віросповіданням ...".
"Я пішов в АТО в 51".
"Про строкову службу маячня".
"Про "строкову" не співпало - не служив! Доброволець, економіст, в 33 роки пішов служити! Водієм! Ось так буває?!".
"Ну, якщо в середньому, то може і так. У мене кілька пунктів не співпадають".
"В точку".
"60% правда".
"9 з 10. "Срочку" не служив".
"Як на мене, чудовий портрет. Принаймні, кращий, ніж склалися стереотипи, що воїн бідний/неосвічений, а потім ще і контужений на всю голову. Більшість моїх знайомих добровольців - це дуже порядні і освічені люди, які мали прекрасні сім'ї та в реальному житті були еталонами моралі".
"Мені теж подобається цей портрет українського військового! Поважаю чоловіків, які відповідають цьому опису! Не дивлячись на війну, у них є улюблена сім'я! Діти! Освіта! Свій впевнений погляд на життя!".
Скріншот поста (facebook.com/groups/1612637572351512)
Скріншот коментарів (facebook.com/groups/1612637572351512)
Варто зазначити, що соціальний портрет був створений у виданні "Слово і Діло" в 2016 році.
Раніше повідомлялося, що в Україні стартував весняний призов.
Хайп таксі # 12 з чого потрібно почати змінювати країну (відео: РБК-Україна)