ua en ru

Очевидиця розповіла моторошні подробиці про вибух в Пітері

Очевидиця розповіла моторошні подробиці про вибух в Пітері Фото: Теракт в Санкт-Петербурзі

Одна з пасссажірок Наталя Кирилова припускає, що бомба знаходилася на "зчепленні" між вагонами у її потязі

Очевидці теракту в метро Санкт-Петербурга розповіли про страшний вибух між станціями "Сінна площа" та "Технологічний інститут". Зокрема, одна з пасажирок, Наталя Кирилова, розповіла про те, що швидше за все бомба знаходилася на "зчепленні" між вагонами у її потязі. Про це повідомляє "Крим.реалії".

"Я сиділа біля зчіпки, де зчіплюються вагони, зліва по ходу руху. Не доїжджаючи станції, я вийняла смартфон, щоб подивитися, на скільки я спізнююся: зустріч у мене повинна була бути в три години дня", - повідомила очевидиця.

Саме в цей момент, у 14:40, за словами Кирилової, стався вибух.

"І в цей момент торохнуло. Оглушливий вибух. Я сиділа біля залізної балки, думаю вона мене і врятувала. Всі впали направо, але не вниз, а на сидінні. У вагоні було багато жінок і молодих хлопців. Навпроти мене сиділа бабуся з дитиною – їй пощастило, вони просто впали, але не постраждали. Мене сильно оглушило, я була вся в склі: потім сиділа, знімала з себе скло", - розповіла вона.

Жінка впевнена, що саме вибуховий пристрій знаходився на зчепленні між вагонами.

"Вагон обрушився, він став весь чорний, в ньому все стало сипатися. Дуже добре, що поїзд після вибуху не зупинився, що він продовжив летіти до станції на швидкості. Ми лежали там і я думала: тільки б доїхати. І коли ми вже під'їжджали до станції, і було видно вогні, щось знову рвонуло зверху вагона: мабуть, закоротило якісь контакти і було видно вогонь. Ми під'їхали (до станції), і хлопці, які були всередині, стали оглядати всіх", - ділиться спогадами Кирилова.

За її словами, вийти через двері було неможливо, люди виповзали через отвори по сидіннях:

"Спочатку передали бабусю і малюка, потім вилізла я, потім ще людини три. А потім, коли я обернулася - я побачила, що там лежало безліч людей. Трупи, страшно. Коли ми вийшли, кількох людей вийняли, витягли в закривавленому вигляді. Я бачила жінку, у якої особа була як одна величезна, величезна рана ", - розповіла жінка.

До речі, Сотник висловився з приводу теракту в Пітері та діяльності спецслужб.