ru ua

В Одеській області 15-річна вагітна покінчила з собою: стали відомі шокуючі подробиці

В Одеській області 15-річна вагітна покінчила з собою: стали відомі шокуючі подробиці Колаж РБК-Україна

29-річний наречений стверджує, що у них була любов

В Одеській області знайшли повішеною 15-річну вагітну школярку Габріелу. Сусіди стверджують, що наречений бив дівчину. Подробиці повідомляє ТСН.

Габріела Шагіна була на 6 місяці вагітності. Вони разом з нареченим чекали дівчинку пі навіть придумали їй ім'я – Ніколета.

Що підштовхнуло дівчину на такий крок зараз з'ясовує поліція. А виявив Габріелу її наречений Микола Тимофєєв. Він обурений тими розмовами, які зараз ходять по селу. Каже, що любив Габріелу. У той фатальний день він залишив дівчину одну у будинку всього на півгодини.

"Сусіди навіть бачили, що я поїхав, а вона ходила, все було нормально, ми не сварилися. Вона не пила, не курила, вона з сусідкою ще говорила", - говорить цивільний чоловік.

У школі, де вчилася Габріела Шагіна жалоба. Дівчина закінчила 9 класів і тут знали, що вона переїхала в сусіднє село і готується стати матір'ю. Про дівчину відгукуються позитивно. Кажуть, що була неконфліктна і товариська, у школі її всі шкодували, так як вона була сиротою, а опікунська сім'я була неблагополучною. Габріела не раз тікала з дому і потрапляла в притулок.

"Не було належного сімейного виховання. Те середовище, в якому вона виховувалася, мабуть, і спровокувале це все", - говорить директор Петрівської школи Інна Чумаченко.

В Одеській області 15-річна вагітна покінчила з собою: стали відомі шокуючі подробиці
В Одеській області 15-річна вагітна покінчила з собою: стали відомі шокуючі подробиці
В Одеській області 15-річна вагітна покінчила з собою: стали відомі шокуючі подробиці

Скріншоти з відео (ТСН)

Від Габріели відмовилася рідна мати і опіку призначили бабусі. Сусіди кажуть, що опікуна не раз бачили в нетверезому стані. Про її коханого 29-річного Миколу відгукуються не дуже добре. Кажуть, що раніше він бив і Габріелу і її бабусю, а потім відвіз дівчину в сусіднє село.

"Лаялися, чую по розмовам, раніше сварилися і він її бив. А потім начебто помирилися і нічого такого, складно було", - говорить сусідка Віра Юраш.

Вітчим дівчини каже, що Микола і Габріела подали заяву в ЗАГС.

"Подали заяву в ЗАГС – я так зрозумів, що хотіли розписатися. Купили для дитини, вже почали готуватися до пологів", - говорить вітчим Габріели Олександр Сану.

Поліція відкрила справу за двома статтями – вбивство та доведення до самогубства. На даний момент співробітникам правоохоронних органів належить з'ясувати чому підлітка не захистили соціальні служби,чи було домашнє насильство та як неповнолітня могла зав'язати стосунки з дорослим чоловіком.

"У нас є ряд питань не тільки до нього, але і до інших служб, які ми будемо ставити і встановлювати всю ситуацію", - зазначає слідчий поліції Дмитро Іванов.

Результати експертизи покажуть, чи була Габріела побита перед самогубством, і чи сама вона полізла в петлю.

"Їй не було з ким поділитися цим всім. Може вона щось хотіла сказати, може щось висловити. І не вірю я до останнього, що вона навмисне все це зробила - вже була куплена і коляска, ліжечко, вона чекала цієї дитини", - зазначає невістка Тетяна Тимофєєва.

Відео: Самогубство 15-річної вагітної жінки (YouTube/ТСН)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Одеській області 15-річна вагітна школярка покінчила з собою.

А також писали про те, що в Одеській області немовля потонуло у каструлі з водою.

Відео: РБК-Україна