ua en ru

Під Одесою 11-місячну дитину викупали в окропі (відео)

Під Одесою 11-місячну дитину викупали в окропі (відео) Колаж РБК-Україна

У дитини не постраждали тільки пальці на ногах і руках, і лоб

У Білгород-Дністровському Одеської області 11-місячного малюка доставили в лікарню, у якого обпечено 80 відсотків тіла. Стан дитини вкрай важкий. Про це повідомляє волонтер Катерина Ножевникова на своїй сторінці в Facebook.

В обласне опікове відділення дитина надійшла вночі, після чого її доставили в Одесу.

Ножевникова розповіла, що мама малюка, поклала його у ванночку і забула розвести її холодною водою. Вона також зазначила, що крім 11-місячного малюка у мами є ще троє дітей.

"Знову окріп. Знову ванночка з окропом, яку зібралися розвести холодною водою. В які дзвони дзвонити? Куди ще повісити плакати? Як донести до всіх мам інформацію, що окріп іноді страшніше вогню - втрачається пильність і здається їм, що "я на секунду тільки відвернулася", - написала волонтер.

Вона також додала, що станом на 15:30 стан малюка стабільно важкий. З хороших новин те, що у нього пішла сеча, а це добра ознака.

Відео: facebook.com/katherine.nozhevnikova

Користувачі мережі також були шоковані цим інцидентом.

"Мамам на майбутнє. Спочатку у ванночку потрібно наливати холодну воду, а потім гарячу! Через недбалість батьків, діти як завжди страждають", - прокоментувала Галина Лавренчук.

"Допоможи господи малюку", - написала Юлія Стоянова.

"Боляче дивитися на дитину. Дуже страшно", - зазначила Світлана Чебаненко.

"Четверо дітей. Не встежила за одним. Все буває, але як же боляче зараз цього малюка", - написала Тетяна Шпекторова.

"Всім майбутнім батькам потрібно проходити державні курси: побутова безпека, психологія батьків та дітей, розуміння відповідальності", - підкреслив Олександр Охотюк.

"Немає й тижня, щоб у зведенні подій я не бачив повідомлень про таких опіках дітей. Дивитися боляче", - зазначила Дмитро Ревун.

"Якщо вже така ситуація, що треба розводити воду для купання, що заважає не окріп розводити у ванночці, а в холодну воду додавати гарячу, тримаючи її в руках? Просто робити навпаки", - написала Інна Самойленко.

Нагадаємо, що доктор Комаровський зробив важливе попередження для батьків і бабусь.

Раніше повідомлялося про те, що горе-батьки в Дніпрі тримали 2-річну дитину в "барлозі".