Один з авторів ідеї блокування "ВКонтакте" розповів, чому він прийняв це рішення

Вівторок 16 травня 2017 15:30
Один з авторів ідеї блокування "ВКонтакте" розповів, чому він прийняв це рішення
Фото: Заборона "ВКонтакте" (facebook.com/groups/boycottrutv)

Макарук заявив, що Яндекс ще в 2009 році передав російському уряду інструмент фінального контролю над пакетами акцій: "Золоту акцію"

Прес-секретар InformNapalm Михайло Макарук розповів, чому блокування таких сайтів як "ВКонтакте" і "Однокласники" є важливим рішенням. Зазначимо, що він є одним з авторів ідеї заборони. Про це Михайло написав на своїй сторінці в Facebook.

"Чому це перемога? Тому що ми довели публічно, що Яндекс - російська компанія, яка збирає дуже важливу секретну інформацію про українців і в будь-який момент може передати її Росії. Яндекс контрольований Кремлем, в ньому дуже велика частка Ощадбанку Росії, і при цьому він вже почав використовувати свої можливості у політичних цілях, про що писали і в самій Росії "опозиційні" ЗМІ. Яндекс ще в 2009 році передав російському уряду інструмент фінального контролю над пакетами акцій: "Золоту акцію". Про це писали на РБК, це відкритий факт. Золота акція була передана Сбербанк як держбанку, щоб він мав фінальне слово розподілу часток між власниками. Після узурпації влади в Росії Путіним у 2012 році Яндекс почав чітко відпрацьовувати замовлення влади на придушення інакомислення, шпигунство, маніпуляцію новинний видачі ", - написав Макарук.

 
 

 

Нагадаємо, що у вівторок, 16 травня, президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони України, яким передбачено заборону "ВКонтакте" і "Однокласників". Про це йдеться в повідомленні пресс-службы глави держави.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся