ua en ru

Окупанти знищують лікувальне озеро в Криму

Окупанти знищують лікувальне озеро в Криму Колаж РБК-Україна

Лікувальне Сакське озеро потребує вирішення серйозних проблем

У анексованому Криму в лікувальне Сакське озеро надходять неочищені каналізаційні стоки. При цьому люди довгий час "лікувалися", приймавши грязьові ванни з нечистотами. Про це повідомляє видання "Новости Крыма".

Брудні стічні води помітив "віце-прем'єр" Криму Юрій Гоцанюк і "міністр" ЖКГ Дмитро Черняєв, які відвідали об'єкти водовідведення міста.

Дмитро Черняєв зазначив, що напірні колектори зношені і не справляються з обсягом стічних вод, який закачують нові насоси. При цьому за два-три роки проблема має вирішитися.

Окупаційні власті прийняли рішення побудувати тимчасовий напірний колектор, протяжністю 3,4 км. Він виключить вихід неочищених стоків у лікувальне озеро до початку туристичного сезону.

Варто зазначити, що навіть припинення потрапляння стічних вод в озеро не вирішить ще одну серйозну проблему, яка пов'язана з тим, що вся санітарна зона біля лікувальної водойми забруднена побутовими і промисловими відходами.

В даний момент не відомо, як буде вирішуватися ця проблема.

Нагадаємо, що жителі Криму звинувачують у своїх бідах Кримський міст. Співробітники Керченської переправи скаржаться , що не отримують зарплату протягом декількох місяців.

Раніше повідомлялося, що у Криму зростає кількість людей, які захворіли на кір. На сьогоднішній день зареєстровано 38 підтверджених випадків захворювання цією хворобою. Найбільше інфікованих знаходяться в Сімферополі, Севастополі та Бахчисараї.

Ми також писали про те, що в анексованому Криму зафіксовано новий викид хімічних речовин.