ua en ru

В окупованому Криму забороняють читати про віллу Кисельова в Коктебелі

В окупованому Криму забороняють читати про віллу Кисельова в Коктебелі Фото: колаж РБК-Україна

Копія статті наразі доступна в електронній версії іншого видання

В тимчасово окупованому Криму було повністю вилучено з продажу тираж газети "Город24" з детальною інформацією про реконструкцію вілли в Коктебелі, яка належить одному з головних пропагандистів Кремя Дмитру Кисельову. Про це повідомляють росЗМІ.

В матеріалі розповідається історія реконструкції вілли вартістю майже 200 млн рублів (близько 86 млн гривень).

За словами журналіста Володимира Мазуріна - автора матеріалу "Чародії зсувного схилу" про кримську нерухомість гендиректора МІА "Росія сьогодні" - редактора газети Олену Войтову змусили викупити за свій рахунок весь тираж видання.

Також повідомляється, що стаття була знята також із сайту газети, а через деякий час на місці "пропажі" розмістили рекламний блок.

При цьому копія матеріалу в даний час доступна в електронній версії Telegram видання "Кримський канал".

В окупованому Криму забороняють читати про віллу Кисельова в КоктебеліВ окупованому Криму забороняють читати про віллу Кисельова в Коктебелі

Фото: скріншот (t.me/fcpeshka/1289)

Цікаво, що в публікації автора не згадується ім'я Кисельова, тим не менше, російські журналісти "Нової газети" впевнені - йдеться саме про віллу "рупора Кремля".

До речі, ще в 2006 році Кисельов розповідав укрїнським "Фактам", що заклав свій будинок у Москві і взяв великий кредит для будівництва нерухомості в Україні в Коктебелі.

Раніше повідомлялося, що відпочиваючі на території окупованого українського Криму скаржаться, що так звані "силовики" хочуть їх вижити. Також Styer писав про те, що в мережі вже неодноразово з'являлася інформація зі скаргами жителів окупованого Криму на те, що після анексії півострова РФ, живеться не так вже й добре.

Нагадаємо також, що Дмитро Кисельов раніше порівняв свою роботу з діяльністю західних журналістів, пояснивши цим затримку у висвітленні акцій протестів у Росії. Пропагандист зазначив, що французьке телебачення у свій час не показувало протести в Парижі, а в США не показували акції "Окупуй Уолл-Стріт".

Дивіться також:

Відео: РБК-Україна