ua en ru

"Вони розумово відсталі": Фаріон різко висловилася про російськомовних українців

"Вони розумово відсталі": Фаріон різко висловилася про російськомовних українців Фото: Ірина Фаріон (svoboda.org.ua)

За її словами, з такими людьми потрібно боротися

Екс-нардеп Ірина Фаріон назвала російськомовних українців розумово відсталими. Таку заяву вона зробила в ефірі ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE".

"Чому вони живуть в Україні і говорять мовою окупанта? Вони садомазохісти? Їм подобається використовувати мову ворога? Путін прийшов їх звільняти. Вони притягли сюди війну! Де ми маємо війну сьогодні? Там, де були російськомовні громадяни. Це Луганська, Донецька область і Крим. Ми маємо третину окупованого Донбасу. Ми маємо повністю анексований Крим. Чому? Там була російська церква, російська культура і російська мова. Вони розумово відсталі, ці російськомовні!" - висловилася Фаріон.

Колишній нардеп зазначила, що в Україні живе 5,5% етнічних росіян.

"Це не просто етнічні росіяни, це діти колонізаторів. Це окупанти на нашій з вами землі!" - зазначила екс-нардеп.

Відео: Ірина Фаріон (youtube.com/Ток-шоу протилежних погляд LIVE)

Ірина Фаріон заявила, що найбільша проблема України - це російськомовні українці.

"Російськомовні українці - найбільша проблема України. Це відступники, зрадники, ренегати. Хто вам сьогодні заважає вивчити українську мову? Ваша тупість? Ваш примітивізм? Ваш конформізм?.. Російськомовні українці - це не українці, вони гібриди. Нехай підійдуть до дзеркала і запитають себе, за що вони так паплюжать українську землю?" - висловилася вона.

На думку Фаріон, вирішити ситуацію допоможе соціальний ліфт.

"Не дати освіти і роботи! Защебечуть моментально. І не реагувати на російську мову. Вона повинна бути в Україні незрозумілою. Тоді заговорять", - резюмувала вона.

До речі, українська співачка розповіла, як перестала говорити російською.

"Я вже була вагітна дочкою, їхала в тролейбусі, мені на виході чоловік подав руку і я сказала йому "спасибі", а він мені й каже: "Марія Бурмака, я так люблю ваші пісні, вони пробудили в мені українця, а ви мені говорите "спасибі". Я тоді вперше зрозуміла, що мене асоціюють з Україною, і чекають від мене українська мова", - розповіла вона.

Хайп-таксі #14: чи потрібно Україні переходити на латиницю