Осінні канікули 2016: з якого числа починаються канікули в школах України

STYLERLIFE        25.10.2016 - 14:10
Фото: Осінні канікули (childcamp.com.ua)
Фото: Осінні канікули (childcamp.com.ua)

Канікули для українських школярів розпочнуться 29 жовтня

Все про осінні канікули 2016 в Україні: коли почнуться і скільки триватимуть вихідні дні від уроків і домашніх завдань в українських школярів, - в матеріалі Styler.

Осінні канікули: з якого числа учні українських шкіл будуть відпочивати

Рішення про дату початку канікул для школярів з 2015 року покладено на органи місцевого самоврядування. Міські управління освіти спільно з адміністраціями навчальних закладів мають право самостійно розробляти графік навчального року, і вирішувати з якого числа починати шкільні канікули. Про це сказано в ст. 16 Закону України "Про загальну середню освіту". Незмінною залишається дата початку шкільного року-1 вересня, і закінчення навчального періоду – не пізніше 1 червня.

Графік осінніх канікул 2016

Фото: Графік осінніх канікул 2016 (uaua.info)

Міністерство освіти України надало навчальним закладам свої рекомендації по датах канікул на 2016-2017 навчальний рік, згідно з яким осінні канікули 2016 в Україні повинні розпочатися 29 жовтня і завершиться 6 листопада. Таким чином, школярі відпочиватимуть 9 днів, а в понеділок, 7 листопада, знову сядуть за парти.

"Ранні" і "пізні" осінні канікули 2016 в містах України

Проте, остаточне рішення про те, коли повинні початися осінні канікули в школі, все ж приймає педрада за погодженням з місцевими органами управління освіти. Тому в різних містах країни, школярі восени будуть відпочивати в різні дні. Осінні канікули 2016 у Києві розпочнуться з 29 жовтня.

Осінні канікули триватимуть 9 днівФото: Осінні канікули 2016 триватимуть 9 днів (novostipmr.com)

З метою економії в деяких українських школах осінні канікули перенесли на тиждень раніше. Так, кілька навчальних закладів Миколаєва відправили школярів відпочивати з 24 жовтня. Канікули в деяких школах Донецької області почалися ще 15 жовтня. У 12 школах Ужгорода зовсім скасували осінні канікули 2016 і вирішили вчитися без перерви. У цих навчальних закладах довшими будуть зимові канікули. Для економії на опаленні взимку, учні 12-ти ужгородських шкіл будуть відпочивати до 15 січня.

On Top