ua en ru

Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео)

Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео) Колаж РБК-Україна

У місті оголосили жалобу за загиблим

У Житомирі попрощалися з військовослужбовцем 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Артемом Гульцьо, який загинув 19 грудня в районі Верхньоторецького на Донбасі. Про це передає місцеве видання zhitomir.info.

Десантник родом з Сумської області, служив у 95-й бригаді з 2010 року. Після проходження строкової служби підписав контракт. Навесні 2014 одним із перших вирушив в зону АТО, пройшов гарячі точки сходу України.

"Товариський, дружній. Дійсно, як командир, я з ним постійно зідзвонювався, у нього був позитивний настрій, казав, не переживайте, все буде добре", - розповів його командир Руслан Назаренко.

Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео)Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео)Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео)Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео)Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео)Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео)Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео)Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео)Осиротіли двоє маленьких дітей: в Житомирі попрощалися з 24-річним військовим, який загинув в зоні АТО (відео)

Фото: Прощання з героєм (zhitomir.info)

Повідомляється, що, виконуючи бойове завдання, боєць у складі групи вирушив до позицій ворога, де потрапили у замасковану пастку. Артем підірвався на розтяжці і загинув на місці. Вдома його не дочекалася молода дружина і двоє маленьких дітей - хлопчики у віці 4 роки і 1 рік 2 місяці.

"Відомо, що він загинув під час виконання бойового завдання у зоні АТО під населеним пунктом Верхньоторецьке. Потрапили у засідку і Артем загинув від мінно-вибухової травми. Хлопчина молодий, 24 повних роки. І за ті роки, що він прожив, він встиг і одружитися, і двох діточок мав - 1 року і 4 років. І в свої 24 роки він також встиг захистити свою Батьківщину", - розповів завідувач Центрального міжрегіонального сектору Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Валерій Логінов.

"2 роки тому у нього помер брат. Захворів, теж колишній військовий, Ваня, теж у 24 роки. Ось така в мами доля: двох синів поховати у 24 роки", - розповіла родичка Любов Дацюк.

У місті оголосили день жалоби. Церемонія прощання відбувалася у 25-му гарнізонному будинку офіцерів. Поховали десантника на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі.

Відео: Прощання з героєм (youtube.com/zhitomir.info)

Нагадаємо, що в Авдіївці Донецької області від кулі снайпера загинув житель Павлограда Дніпропетровської області, боєць двадцять п'ятої бригади Андрій Борисенко.