ua en ru

Батько в шоці: чоловікові довелося самостійно прийняти пологи у дружини

Батько в шоці: чоловікові довелося самостійно прийняти пологи у дружини Колаж: РБК-Україна

Чоловікові довелося приймати пологи на півдорозі до лікарні

У Миколаївській області 31 січня чоловік зателефонував у центр екстреної медичної допомоги та повідомив, що його 21-річна дружина народжує в машині. Медик проконсультувала новоспеченого батька по телефону. Про це повідомляє Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації.

Житель одного з сіл Казанківського району розповів, що його дружина відчула, що скоро почне народжувати і вони, не чекаючи приїзду лікарів, на своїй машині відправилися в лікарню. Проте доїхати до медустанови сімейна пара не встигла, пологи почалися на півдорозі.

Черговий лікар, яка прийняла виклик в телефонному режимі пояснила чоловікові, що потрібно робити. При цьому на місце події була відправлена карета швидкої допомоги.

Чоловік чітко виконував всі вказівки і через кілька хвилин став щасливим батьком сина. Варто зазначити, що, незважаючи на вдалі пологи, він перебував у шоковому стані, тому розмова з лікарем тривала до приїзду бригади швидкої допомоги.

Медики оглянули породіллю і новонародженого, їх стан був задовільний. Після цього їх відвезли в лікарню. У даний момент мати разом з дитиною перебувають у пологовому відділенні.

Нагадаємо, що мешканка України розповіла, як втратила новонароджену доньку.

Раніше повідомлялося, що під Тернополем з невідомих причин померло немовля.