ua en ru

Озлоблені олені: поїзд Київ-Запоріжжя вандали закидали камінням (фото)

Озлоблені олені: поїзд Київ-Запоріжжя вандали закидали камінням (фото) Фото: колаж РБК-Україна

Витівка хуліганів під Запоріжжям обурила мережу

Вагони поїзда Запоріжжя-Київ невідомі закидали камінням, розбивши вікна та пошкодивши сидіння осколками. На щастя, постраждалих немає. В мережі опублікували фото з місця інциденту, на яких видно наслідки дій хуліганів. На сторінці в Instagram юзер із ніком "Це Запоріжжя" уточнює, що вандали орудували в районі бабурских пагорбів (біля селища Бабурка) в Запорізькій області.

Автор публікації закликав місцевих жителів напоумити винуватців події, яких назвав "озлобленими оленями".

"Лавочки, автобуси, поїзди... Бабурчани ви що, з іншої планети?" - йдеться у публікації.

Висловлюється думка, що вагони поїзда закидали камінням підлітки.

Фото: instagram.com/its_zp

Користувачі мережі висловили обурення інцидентом і почали згадувати інші подібні ситуації з нападами на поїзди та інший громадський транспорт. Незабаром між підписниками пабліка виникла жвава дискусія, в якій деякі завзято відстоювали чесне ім'я Бабурки та просили не робити поспішні висновки:

  • "А з чого ви взяли, що це зробили ті, хто живе на Бабурці? Логіка залізна. Якщо сталося на Бабурці, значить винні бабурчани. Що за маячня!"
  • "На пісках палять очерет, а на Бабурці б'ють автобуси і поїзди. Запоріжжя..."
  • "Так це 100% школота кидає каміння. Більше ніж впевнений";
  • "Колись з мостів кидали банки з фарбою иа камені на теплоходи, що проходять. Та іржали, наче придурки";
  • "Раніше в поїздах Харків-Херсон такий же варіант спостерігався";
  • "Просто мої однолітки раніше творили практично те ж саме, і нічого, виросли і спокійні люди, а все тому, що багато енергії і дівати нема куди. Але це чисто моя суб'єктивна думка";
  • "Сумно. Напевно шантропа розважається. Біднота, спортивні гуртки платні, ось вони і вештаються і займаються дурницями"...

Як повідомлялося раніше, нещодавно в Києві Подільський районний суд засудив 27-річного чоловіка, який брав участь в розгром столичної електрички в липні 2018-го до 2 років позбавлення волі умовно.

Також ми писали про те, що в жовтні 2018 року вандали розгромили вагон приміського електропоїзда № 6036 Фастів-Київ - розбили всі вікна, вирвали дивани для сидіння, розбили скло автоматичних дверей, пошкодили внутрішнє обладнання салону вагона.