У Plush Clinic немає такої іграшки, яку неможливо врятувати! Компанія із ентузіазмом береться за реставрацію будь-якої складності
Важко заперечувати, що в нинішні часи матеріалізму і високих технологій ми стали банально недооцінювати значення м'яких іграшок в нашому житті і житті дитини. У гонитві за новими покупками і гарними обгортками нових упаковок багато хто забуває, що всі наші речі, а особливо плюшеві друзі дитинства, мають свою історію, тісно пов'язану з нашої особистістю. І їхня історія, інколи, дорожче вартості. Доказів цьому безліч, всупереч новим тенденціям.
Найяскравіший приклад: дивовижна пригода бельгійського ведмедика, якого маленька власниця Кікі, під час поїздки в Стокгольм, втратила біля стін Шведського уряду. У рятувальній операції та повернення іграшки додому брав участь сам прем'єр-міністр Щвеції Фредрік Райнфельдт, який і відправив ведмедя поштою до Бельгії.
Також у пресі прогриміла, у свій час, історія старовинного плюшевого ведмедика, забутого в аеропорту міста Брістоль. Завдяки зусиллям небайдужих працівників повітряного причалу, брістольський ведмежа, через кілька років, знайшов свого власника на далекому Кіпрі.
А відомий європейський фотохудожник Марк Ніксон навіть створив незвичайного змісту книгу «Muchloved», присвячену улюбленим м'яким іграшкам. Кожній з них присвячений цілий розворот книги, де можна добре розглянути плюшевого героя і дізнатися історію його життя.
Здавалося б, навіщо стільки зусиль і старань заради шматочка плюшу і жменьки тирси? А якщо поглянути глибше - кожна іграшка особлива і неповторна!
Фото: Plush Clinic дає можливість власникам іграшок довгі роки споглядати свого улюбленця (прес-служба)
Ми з ними були з перших своїх днів, любили їх щиро і по-справжньому, обіймали гаряче, були абсолютно нерозлучні, довіряли їм найпотаємніші таємниці, разом з ними дорослішали. Вони стали нашими містками у безтурботне минуле.
І щоб ні за яких умов ці містки в дитинство не руйнувалися, ось уже 6 років не відстають від європейських тенденцій і київські професіонали Plush Clinic. Вони активно працюють над поверненням до життя старовинних іграшок. Як не крути, а вік і безмежне обожнювання власників сильно даються в знаки. Плюшеві звірятка старіють, втрачають свій, колись привабливий вигляд, обзаводяться парою-трійкою дір та й просто старіють.
Фото: Plush Clinic реанемує вашу іграшку (прес-служба)
Plush Clinic немає такої іграшки, яку неможливо врятувати! Компанія із ентузіазмом береться за реставрацію будь-якої складності і дає власникам можливість не тільки довгі роки споглядати свого улюбленця в прекрасному стані, але і передати його наступним поколінням. А якщо іграшка пошкоджена настільки, що не підлягає ремонту, то у плюшевій клініці створять її клон, максимально наближений до оригіналу в самому початку життєвого шляху. Все, що для цього потрібно – шкурка старої іграшки і одна-дві фотографії, позитивний настрій і трохи терпіння.
А ще вони - активні противники стихійних вуличних інсталяцій з м'яких іграшок, які повсюдно стали виростати в тихих двориках. По-перше, тому що іграшки гниють під дощем – саме по собі видовище жахливе, що позначається на психіці дітей, які це бачать. По-друге, подібні картини просто дуже псують зовнішній вигляд улюбленого міста. Щоб уникнути масового поширення подібних плюшевих звалищ, компанія збирає і реставрує кинуті іграшки, висвітлюючи цей процес в соціальних мережах, щоб розвинути у суспільстві правильне ставлення до плюшевих друзів.
За роки праці компанія повернула до життя сотні улюблених іграшок із різних куточків світу, знайшла багато послідовників і зупинятися на досягнутому не збирається.