ru ua

Подавайте в суд: у мережі "шумлять" з приводу звільнення Аласанії

Подавайте в суд: у мережі "шумлять" з приводу звільнення Аласанії Фото: facebook.com/zurab.alasania

У мережі обурені рішенням наглядової ради Національної громадської телерадіокомпанії України

Зураба Аласанию достроково звільнили з посади голови правління Національної громадської телерадіокомпанії України. При цьому до порядку денного цього питання не було. Про це Аласанія повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, засідання наглядової ради пройшло "закрито і таємно", але його результати не стали несподіванкою для Аласанії. Змістити його з посади намагалися вже давно.

"Що далі? - порушені всі процедури; судова боротьба можлива і навіть обов'язкова - після оприлюднення причин", - зазначив Зураб Аласанія.

Варто зазначити, що наглядова рада Національної громадської телерадіокомпанії України призначила керівником Суспільного мовлення Зураба Аласанию 10 квітня 2017 року терміном на 4 роки (до 2021 року).

В мережі користувачі дуже бурхливо відреагували на звільнення Аласанії. Багато людей радять йому подавати в суд.

"Подавайте в суд, Зураб", - написала Наталія Альчикова.

"Для мене "Суспільне" це Аласанія, а Аласанія - це "Суспільне". І краще, щоб це час продовжувався як можна довше", - зазначив головний редактор "Фінансового клубу" В'ячеслав Садовничий.

Український політик і журналіст Мустафа Найєм також відреагував на звільнення Зураба Аласанії. На своїй сторінці у Facebook Наймання зазначив, що суспільне мовлення перебуває під загрозою.

"Це не про порушення процедур, не про особисту неприязнь або відстоювання конкретної людини. Це про загрозу інституції, незалежність якої ми відстоювали не один рік", - зазначив Найм.

Подавайте в суд: у мережі "шумлять" з приводу звільнення Аласанії

Скріншот с Facebook

"Те, що відбувається з громадським і, нарешті, Зураб Аласанія - це ганьба! Хоча подробиць не знаю - це все одно ганьба", - прокоментував Євген Маслов.

Нагадаємо, що гучний скандал з перейменуванням вулиці в Києві, отримав продовження.

Раніше повідомлялося, що суд відновив Дениса Антонюка на посаді голови Державної авіаційної служби.