ru ua

Підозріла поведінку прокуратури і поліції: спливли нові деталі зникнення ключового свідка у справі Зайцевої

Підозріла поведінку прокуратури і поліції: спливли нові деталі зникнення ключового свідка у справі Зайцевої Колаж (РБК-Україна)

Адвокат обвинуваченого Геннадія Дронова повідомив, що правоохоронні органи ведуть себе дивно в ситуації зі зникненням головного свідка у цій справі

Сергій Перепелиця, адвокат другого обвинуваченого Геннадія Дронова у справі по страшному ДТП в Харкові, яке відбулося ще в минулому році, де загинули шестеро людей, а ще п'ять були госпіталізовані, повідомив, що пропажа ключового свідка – дуже підозрілий момент. Про це повідомляє видання Obozrevatel.

Зазначимо, що поліція досі розшукує лікаря-нарколога Олену Федірко, яка оглядала Олену Зайцеву і брала в неї кров і сечу на аналіз. Вона досі не з'явилася на засідання суду. Жінка зникла невідомо куди, а два місяці тому вона до того ж раптово звільнилася.

"Мені загалом здається дуже підозрілою поведінка як прокуратури, так і поліції в цій справі", - сказав адвокат.

Також він зазначив: "Суд зобов'язав слідчий відділ по ДТП визначити місце знаходження Федірко і доставити її в суд. Це рішення було озвучено в присутності прокурора, так що вони в курсі. Вони повинні контролювати виконання рішення суду. Суд не міг не відправити своє рішення в поліцію, такого не буває".

Сергій Перепелиця стверджує, що Федірко багато років тут працювала і кожен раз вона брала на аналіз 60 мл крові, але в той раз вона вирішила взяти менше, через що і не було встановлено, які саме наркотичні речовини були в крові Зайцевої. "Тому лікар має пояснити що сталося. І вона повинна понести відповідальність. У будь-якому випадку факт того, що Зайцева була під впливом наркотичних речовин, встановлено. Моз офіційно дав відповідь адвоката Лариси Матвєєвої - на підставі наданих даних вони підтвердили, що наркотики в крові Зайцевої були", - додав адвокат.

Нагадаємо, адвокат потерпілої Людмили Фабріс - Дмитро Марцонь розповів, як лікар-нарколог "вигородила" Зайцеву.

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Як ведуть себе на дорогах представники української влади